Подати заяву для вступу

Участь Роменського ВПУ в ярмарку професій

Із нагоди відзначення в області Міжнародного дня захисту дітей 1 червня 2019 у м. Суми було проведено ярмарок закладів професійної (професійно-технічної) освіти “Професія – сьогодні, кар`єра – завтра, успіх – завжди”. Захід організовано з метою популяризації та піднесення престижу робітничих професій, налагодження партнерських зв`язків, виявлення й підтримки обдарованої молоді в системі професійної освіти, підвищення рівня професійної підготовки, розвитку творчої активності учнів.

Про підтримку зі сторони обласної влади всіх заходів щодо покращення умов надання різноманітних послуг малечі зазначив у виступі голова Сумської обласної ради Володимир ТОКАР. «Тож будемо й надалі у будень і свято зігрівати теплом і любов`ю кожне дитяче серце!», – наголосив управлінець.

Вітаючи учасників заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Іван БОРШОШ, зазначив, що вибір професії – один із найвідповідальніших і найскладніших кроків у житті молодої людини, тому кожен повинен для себе обрати ту роль, яку він зможе найкраще виконати, яка відповідає його нахилам і здібностям.

«Апріорі не викликає ні в кого сумніву те, що майбутнє країни – за її молоддю, юнаками та дівчатами, які сьогодні, можливо, ще точно не знають, ким хочуть стати та яку дорогу обрати в житті. У цьому і є цінність заходів такого формату, вони допомагають молоді пізнати себе та в майбутньому досягти успіху», – зазначила куратор освітньої галузі Сумщини Вікторія ГРОБОВА.

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» презентувало навчальний заклад, взявши участь у квесті «Професія майбутнього» та створивши «місто професій» зі стилізованим будиночком. Так учням та гостям свята було запропоновано ознайомитися з професією майбутнього: «Технік санітарно-технічних технологій». Дана професія обрана не випадково, адже у навчальному закладі створено навчально-практичний центр з підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування. Він забезпечує якісну підготовку кваліфікованих робітничих кадрів за сучасними технологіями, здійснює перепідготовку та підвищення кваліфікації робітників будівельної галузі, комунального господарства та інженерно-педагогічних працівників ПТНЗ за новітніми технологіями монтажу санітарно-технічного обладнання й устаткування із застосуванням сучасних сантехнічних матеріалів, обладнання та інструментів.

Учень групи МС-1, Горячко Роман, допомагав усім бажаючим відкрити для себе професію майбутнього, демонструючи майстер-класи:

- зварювання поліпропіленових труб;

- паяння поліпропіленових труб;

- нарізання різьби на сталевій трубі.

Для глядачів учениця групи КК-2 Рябенька Лідія виготовляла цукрові квіти з карамелі та оздоблення із цукрової мастики.

Ярмарок ПТНЗ в м. Суми об`єднав воєдино професійно-навчальні заклади області, адже діти – це наше майбутнє.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: ДПТНЗ «Роменське ВПУ» презентувало навчальний заклад на ярмарку закладів професійної (професійно-технічної) освіти “Професія – сьогодні, кар`єра – завтра, успіх – завжди” в м. Суми