Подати заяву для вступу

Екскурсія для школярів міста

27 травня на екскурсію до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» завітали гості – учні 6-го класу Роменської СЗОШ №11. Захоплено учні слухали розповіді про історію та розвиток училища, побували в музеях навчального закладу, відвідали й капличку ім. Св. Тетяни, що знаходиться на території училища. Не оминули школярі й майстерні та лабораторії училища, де їм розповіли, як проходять уроки теоретичного та виробничого навчання.

Юні дівчата та хлопці дізналися як пошити сучасний одяг, як будівельники зводять будинки та вежі, та як вмілі автослюсарі дають нове життя старим та зламаним машинам. Про все це розповіли школярам майстри виробничого навчання та викладачі Роменського ВПУ.

Крім того, побували вони й у навчально-практичному центрі із підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування, і були просто в захваті від сучасного сантехнічного обладнання. Захоплення викликало відвідання Центру військово-патріотичного виховання, де учні оглянули нову навчальну зброю, а саме: макети автоматів, пневматичні гвинтівки, хлопці спробували розібрати та скласти автомат Калашникова, ознайомилися з роботою стрілецького та лазерного тирів, змагалися у вправності стрільби по рухомих та нерухомих мішенях.

На згадку про змістовно та цікаво проведений часучні сфотографувалися біля фонтану, містка, писанки, підкови та лелек, що прикрашають подвір`я ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
На фото: учні 6-го класу Роменської СЗОШ №11 в Центрі військово-патріотичного виховання Роменського ВПУ