Подати заяву для вступу

Участь Роменського ВПУ в фіналі конкурсу фахової майстерності з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»

14-16 травня 2019 року на базі ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» проходив фінал конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, на базі яких створено навчально-практичні центри з професії: «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

У конкурсі взяла участь команда ДПТНЗ "Роменське вище професійне училище" та представники ДНЗ "Одеський центр професійно-технічної освіти", ДПТНЗ "Дніпровське вище професійне училище будівництва", ДНЗ "Київське регіональне вище професійне училище будівництва", ДНЗ "Черкаське вище професійне училище будівельних технологій", Вищого художнього ПТУ №5 м. Вінниці, ВПУ № 22 м. Сарни, ВПУ №29 смт. Володимирець, ДНЗ "Подільський центр професійно-технічної освіти", ДПТНЗ "Броварський професійний ліцей".

До учасників конкурсу з вітальними словами звернулися директор Броварського професійного ліцею Микола Ладан, начальник відділу професійної, вищої освіти і науки та інноваційної діяльності департаменту освіти і науки КОДА Ніна Гуляй, Тетяна Данилів заступник директора ресурсного центру ГУРТ, які привітали учасників та побажали конкурсантам перемоги.

14 травня учасники команд під час теоретичного туру виконували тестові завдання з предметів професійно-теоретичної підготовки. 15 травня 2019 року пройшов практичний тур, під час якого учні здійснили завдання з монтажу та випробування радіатора системи опалення, виготовлення та випробування водомірного вузла та з`єднання металополімерних труб системою Geberit Mapress.

Цього ж дня на базі навчального закладу відбувся семінар із підвищення кваліфікації координаторів НПЦ, майстрів і викладачів ЗП(ПТ)О на тему: "Основи самоокупності та бізнес-планування навчально-практичного центру", у якому взяв участь викладач Роменського ВПУ Берко Р. С.

По завершенню конкурсу команду Роменського ВПУ було нагороджено Грамотою учасника фіналу конкурсу фахової майстерності.

фото
На фото: учасники конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, на базі яких створено навчально-практичні центри з професії: «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»
фото
На фото: під час практичного туру конкурсу фахової майстерності
фото
фото
На фото: команда ДПТНЗ "Роменське вище професійне училище" разом із наставником - майстром в/н Богомолом С.О.
фото
фото
На фото: команду Роменського ВПУ було нагороджено Грамотою учасника фіналу конкурсу фахової майстерності