Подати заяву для вступу

Зустріч із ветеранами праці

Кожного року напередодні Дня пам`яті та примирення і річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні колектив Роменського ВПУ щиро та сердечно запрошує на гостину ветеранів війни та праці. Цей рік не став виключенням. Ветеранів зустрічали з квітами усміхнені обличчя учнів, від яких вони почули і слова вдячності та шани, адже наставники не забувають стіни рідного навчального закладу та завжди раді підтримати, допомогти і дати пораду підростаючому поколінню. З нагоди свята ветерани отримали символічні «Маки пам`яті».

Щирі вітання на адресу ветеранів, які є прикладом та взірцем наслідування для підростаючого покоління, прозвучали від адміністрації ДПТНЗ «Роменське ВПУ» та особисто від директора – П. І. Помарана.

Цей святий день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу перемогу, схиляємо голови перед священною пам`яттю загиблих. Ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни. Ми у вічному боргу перед вами за обірвану війною юність, вдячні за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які ви виявили у боях за рідну землю. Висловлюємо безмежну вдячність усім, хто тяжкою ратною працею наближав довгоочікуваний день визволення та кував перемогу в тилу. Низький уклін вам за це!

За участі членів художньої самодіяльності навчального закладу для ветеранів праці було підготовлено концертну програму. У колі друзів та колег присутні згадали минулі роки, поділились своєю життєвою мудрістю та пом`янули тих, хто, на жаль, уже покинув земне життя.

Низький уклін, вічна пам`ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни.

Хай мир і злагода панують на нашій землі!

фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
фото
На фото: зустріч із ветеранами праці у ДПТНЗ «Роменське ВПУ»