Подати заяву для вступу

Учні пам`ятають історію…

Ми свято шануємо пам`ять усіх,

Хто власним життям нашу юність зберіг,

Хто впав за свободу у грізну годину,

За землю священну, за Україну!

Щороку в ці травневі дні наш народ згадує грізні роки війни. Для більшості українців це не тільки день скорботи, а й світле свято гордості за нашу країну, наш народ.

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Цей день залишиться для нас завжди затьмареним гіркотою втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті воєнні літа і яким найважче сьогодні. У довічному боргу наше покоління й перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через чорнило битв і дожити до цього світлого дня. Все менше їх залишається в життєвому строю. Даються взнаки й опалена війною молодість, сирі окопи і бліндажі, голод і холод, хвороби й рани. Їхні груди вкриті медалями, на скронях - сивина. Але вони пам`ятають ті страшні часи, хоч часто їм і не хочеться про них згадувати.

У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» організовано та проведено ряд військово-патріотичних та просвітницьких заходів, присвячених Дню пам`яті та примирення і 74-річниці перемого над нацизмом. Зокрема у бібліотеці навчального закладу підготовано виставки історичної літератури на військово-патріотичну тематику, на екрані телевізора в навчальному корпусі транслювалися відеоролики про мужній подвиг героїв. Активісти учнівського самоврядування виготовили та дарували всім символічні «Маки пам`яті», також вони відвідали ветеранів, подарувавши їм часточку свого тепла та спілкування.

Із метою гідного вшанування подвигу українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу антигітлерівської коаліції в групах пройшли виховні години «Ціна війни – реальні людські та матеріальні втрати України в результаті Другої світової війни», «Мужність і відвага крізь покоління», «Про минуле серце пам`ять зберігає», «Наша вулиця носить ім`я героя війни», «Війна у спогадах учасників бойових дій», «Імена фронтовиків на обеліску братської могили у моєму населеному пункті». Викладач історії Король А. М. організувала виховні години та бесіди для учнів у музеї училища.

У цей складний для нашої країни час, молодь як ніколи повинна усвідомити внесок ветеранів у перемогу в Другій світовій війні, пам`ятати про тих, хто поліг у вирі тих страшних подій. Знати про те, що український народ сильний, і якими б страшними не були сторінки нашого минулого, сві вміли не впасти, вистояти і рушити далі.

фото
фото
фото
На фото: виховні години у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам`яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки Другої світової війни