Подати заяву для вступу

Хай горить вогонь пам`яті

8 травня в Україні відзначається День пам`яті та примирення, а 9 травня – День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В ці дні і величні пам`ятники, і обеліски по всій країні вкриваються весняними квітами.

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам`яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки Другої світової війни було проведено урочисту лінійку у ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Вшанувати пам`ять полеглих, вклонитися живим зібралися учнівський та педагогічний колективи училища, представники виконавчого комітету Роменської міської ради, працівники Роменського УЕГГ ПАТ «Сумигаз» та, звичайно, ветерани праці.

Багато часу минуло з тих пір, як завершилась найстрашніша та найжорстокіша війна за визволення нашої Батьківщини від німецько-фашистських загарбників. І, на жаль, з кожним роком нас покидають ті, які мужньо та хоробро боронили нашу землю від ворогів, ризикували своїм життям заради безхмарного майбутнього прийдешніх поколінь. Але б скільки років не пройшло, наш святий обов`язок знати і пам`ятати сторінки нашої минувшини, пам`ятати якою величезною ціною дісталася українському народу перемога над ворогом. Особливо в сьогоднішні дні, коли молоді вже не потрібно пояснювати такі поняття як революція, воєнні дії, тероризм…

Вкотре зі сльозами на очах всі згадали важкі й трагічні роки війни, суворі криваві дні та героїчні подвиги, безмірні страждання солдат і мужність народу, тих, хто пройшов крізь пекло канонади гармат, кому вдалося вижити та відбудувати розгромлені міста й селища, хто з думкою про своїх дітей, дружин та матерів поліг в бою. У хвилину мовчання всі схилили голови перед світлою пам`ятттю тих, хто день за днем виборював мир і спокій кожного із нас. До пам`ятника жертвам фашизму, що знаходиться на території Роменського ВПУ, лягли весняні квіти.

Вітаючи всіх, хто пройшов крізь вогонь тодішніх днів, бажаємо вам, наші дорогі ветерани, великого щастя, міцного здоров`я, родинного благополуччя, довгих літ щасливого та мирного життя! Нехай у Ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком!

фото
фото
фото
фото
На фото: урочиста лінійка у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам`яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки Другої світової війни
фото
фото
фото
На фото: колектив Роменського ВПУ під час мітингу біля Братської могили