Подати заяву для вступу

Викладач ДПТНЗ «Роменське ВПУ» отримала Сертифіката за участь у Міжнародній науково-практичній Internet-конференції

Вітаємо викладача спеціальних дисциплін ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Пугач Т. М. з отриманням Сертифіката від Національної академії педагогічних наук України, ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Білоцерківського інституту неперервної професійної освіти. Він засвідчує, що Тамара Миколаївна взяла участь у Міжнародній науково-практичній Internet-конференції «Інноваційні технології при підготовці фахівців швейної промисловості», яка відбулася 12 грудня 2018 року у м. Біла Церква.

Під час конференції було обговорено перспективи професійної підготовки фахівців легкої промисловості України в умовах євроінтеграції, інноваційні підходи до організації освітнього процесу в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, організаційно-методичні аспекти професійної підготовки робітничих кадрів для швейної промисловості на підставі компетентнісного підходу, закордонний досвід створення інформаційного освітнього середовища, спрямованого на формування профільних професійних компетентностей учнів.

Результатом роботи конференції стало видання збірника матеріалів, у якому викладач Роменського ВПУ висловила власне бачення перспективних напрямів співпраці професійних навчальних закладів із підприємствами-роботодавцями.

фото
На фото: Сертифікат за участь у Міжнародній науково-практичній Internet-конференції та збірник матеріалів "Інноваційні технології при підготовці фахівців для швейної промисловості"