Подати заяву для вступу

Захист дипломних робіт учнями групи АСЕ-4

26.05.2019 року для учнів групи АСЕ-4 був дуже відповідальним днем, адже вони захищали дипломні роботи й доводили, що гідні отримати кваліфікацію електрогазозварника V розряду. А напередодні – 25.05 вони проходили ПКА. Звісно, усі учні хвилювались, адже вони доводили свою професійну компетентність кваліфікаційній комісії, членами якої були представники адміністрації, викладачі та майстри училища.

У ці нелегкі та хвилюючі дні випускники показали глибокі теоретичні знання з професії та вміння виконувати практичні завдання на середньому та достатньому рівнях.

Під час виконання ПКА учні демонстрували свої навички в організації робочого місця в процесі виконання різноманітних завдань. Вони виконували ручне дугове зварювання покритим електродом; газове зварювання, напівавтоматичне зварювання в середовищі захисних газів, аргонодугове зварювання неплавким вольфрамовим електродом.

Присутні ще раз переконалися, що учні правильно виконують всі прийоми та технологічні операції щодо зварних з`єднань, складністю п`ятого розряду.

Цьогорічні дипломні роботи вирізнялися широким спектром тем та високим рівнем їх виконання й захисту. Учні представили свої дослідницькі роботи з дугового та газового зварювання сталей, чавунів, кольорових металів та сплавів на їх основі. Під час захисту вони почувалися впевненими, відповідали на запитання членів комісії, демонструючи глибокі та ґрунтовні знання, вміння й навички з отриманої професії та бажання реалізувати себе в суспільстві й радісно ділились планами на майбутнє. Члени комісії оцінили підготовку учнів на достатньому та середньому рівнях, привітали з присвоєнням кваліфікації «Електрогазозварник» V розряду та запевнили, що вони можуть вважати себе конкурентоспроможними кваліфікованими робітниками.

Бажаємо нашим учням професійного зростання та життєвого успіху!

Фото
Фото
Фото
На фото: учні групи АСЕ-4 захищали дипломні роботи й доводили, що гідні отримати кваліфікацію електрогазозварника V розряду