Подати заяву для вступу

Щиросердно вітаю зі світлим Христовим Воскресінням!

Незабаром – одне з найбільш шанованих та величних християнських свят – Світле Христове Воскресіння. З цієї нагоди щиро вітаю усіх і бажаю у ці весняні дні відчути повноту життя та родинне тепло.

Чималі труднощі випали на долю нашої держави і всього ураїнського народу. Проте, нам не варто впадати у відчай, а вірити та надіятися, що Господь не залишить нас у біді і в Україну прийде мир, злагода та добробут. Тому всі ми повинні щирим серцем і устами молитися, просити у Бога Його благословення. Саме це об`єднає нас, зробить сильнішими, мудрішими та людянішими.

Нехай радість Пасхальних свят увійде в кожний дім, кожну родину, наповнить наші душі та серця найсвітлішими духовними скарбами: любов`ю, співчуттям і терпимістю, принесе усім душевний спокій, благополуччя, мир та злагоду. Нехай передзвін великодніх дзвонів принесе вам лише благі вісті, а серце наповниться радістю, а віра допомагає долати труднощі.

У торжестві Великоднього вітання бажаю, щоб ваше життя було чистим, як Святий Благодатний вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка. Сердечно бажаю в день Воскресіння Христового щоб до кожної оселі прийшло здоров`я та любов, щастя та добробут, у душах була гармонія та непохитна віра у кращий завтрашній день!

Христос Воскрес – Воістину Воскрес!

З повагою Павло Помаран, директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ»

Фото.