Подати заяву для вступу

Монтажники санітарно-технічних систем і устаткування Роменського ВПУ – переможці конкурсу

Відповідно до плану реалізації українсько-швейцарського проекту «Публічно-приватне партнерство ГУРТ для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» 24 квітня 2019 року на базі Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту відбувся Міжрегіональний конкурс фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», з метою виявлення та підтримки обдарованої молоді в системі професійно-технічної освіти.

За перемогу у конкурсі боролися представники п`яти навчальних закладів, у яких проведені І етапи Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності:

ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище»;

ДНЗ «Київське регіональне вище професійне училище будівництва»;

ДНЗ «Полтавське вище міжрегіональне професійне училище»;

Прилуцький професійний ліцей Чернігівської області;

Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту.

Після урочистого відкриття конкурсу директором Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту Максимом Поджарим, учасників привітали голова оргкомітету, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернігівській області Віктор Гріненко та заступник начальника Управління освіти Чернігівської міської ради – начальник сектору професійно-технічної освіти Володимир Гаврилов. Побажавши успіхів голова журі Андрій Сергеєв, ознайомив з умовами конкурсу та провів жеребкування.

Конкурс проходив у два тури: теоретичний – виконання тестових завдань на персональному комп`ютері та практичний тур - виконання комплектації та збирання алюмінієвого (біметалевого) радіатора з відповідною кількістю секцій та його гідравлічне випробування, також конкурсанти здійснили монтаж ділянки трубопроводу згідно з монтажною схемою та підключили радіатор до діючої системи опалення.

Компетентне журі, до складу якого входили виробничники з великим досвідом роботи, відзначило високий рівень професійної підготовки учасників конкурсу.

За результатами змагання, відповідно набраній кількості балів за виконання теоретичного і практичного туру, одностайним рішенням журі I місце посіли учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ»:– Роман Горячко та Андрій Данильченко (майстер виробничого навчання Сергій Богомол).

В урочистій обстановці директором Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Чернігівській області Віктором Гріненко з методистом центру Миколою Могильницьким всіх учасників привітали та нагородили дипломами та подарунками.

Переможці міжрегіонального конкурсу візьмуть участь у фіналі конкурсу, який буде проходити на базі ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» у травні 2019 року.

Фото.
Фото.
На фото: під час виконання практичного туру конкурсу
Фото.
На фото: учні Роменського ВПУ разом із майстром в/н Богомолом С.О.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: Дипломами І ступеню нагороджено учнів Роменського ВПУ Романа Горячко та Андрія Данильченко