Подати заяву для вступу

Наші на конкурсі імені Петра Яцика

20-21 грудня 2012 року на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну» стартував другий етап ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ІІ етап ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів Сумської області.

Учні продемонстрували глибокі знання з лексики, орфографії, стилістики, фразеології, показали свій творчий потенціал при написанні творів, засвідчили повагу до української мови, народних традицій.

Фото 1. 10.01.2013
На фото: учні першого курсу на конкусі імені Петра Яцика.

Наше училище представляли: учениця групи КК-1 Опришко Ірина, яка посіла ІІІ місце у конкурсі ім. П. Яцика; учениця групи М-1б Голощапова Оксана, яка виборола ІІІ місце у конкурсі ім. П. Яцика і ІІІ місце у мовно-літературному конкурсі ім. Т. Г. Шевченка.

Фото 2. 10.01.2013
На фото: учениця групи М-1б Голощапова Оксана під час конкурсу.
Фото 3. 10.01.2013
На фото: Опришко Ірина демонструє свої ораторські здібності.

Учнівський та педагогічний колектив Роменського ВПУ щиро вітає переможців Конкурсів та їх наставників, зичить їм творчого натхнення та нових досягнень. А це для наших конкурсантів знадобиться, адже вони будуть брати участь у фінальному етапі конкурсу ім. П. Яцика, який відбудеться 26 січня.