Подати заяву для вступу

Перемога Роменського ВПУ в Міжнародному конкурсі шкільних медіа в м. Миколаєві

Міжнародний конкурс шкільних медіа, започаткований у 1997 році, – найбільша подія шкільних медіа в Україні. Щороку в ньому беруть участь газети, теле-, фото-, радіорепортажі шкіл, ліцеїв, гімназій, професійно – технічних закладів з усієї України та інших країн світу. Його організаторами виступають Національна спілка журналістів України, Національна Академія педагогічних наук України, Асоціація молодіжної преси України та Коледж преси та телебачення.

18 квітня в Миколаївському обласному будинку художньої творчості відбулося відкриття ХІ Міжнародного юнкорівського зльоту «Засоби масових комунікацій сьогодні і завтра» в рамках ХХІІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа.

Цьогоріч на учать у конкурсі подано 2087 конкурсних робіт. Майже 200 майбутніх журналістів та керівників юнкорівських груп з усіх куточків країни приїхали позмагатися у журналістській майстерності в різних номінаціях та взяли участь у відкритті ХХІІ міжнародного юнкорівського зльоту в Миколаєві. Вже вкотре ДПТНЗ «Роменське ВПУ» є учасником даного конкурсу. Тож, і цього року представники училища не могли оминути даного заходу.

Спеціально для кращих юнкорів України було організовано екскурсію до 198-го Навчального центру ВМС ЗС України, який базується у Миколаєві. Керівництво та військові Центру познайомили юних кореспондентів з умовами підготовки військовослужбовців ВМС ЗС України. Крім того, молодь мала змогу спробувати свої сили у тирі та на тренажерах Навчального центру.

Всього за 22 роки в Міжнародному конкурсі шкільних медіа взяли участь понад 30 тисяч творчих робіт з України, Польщі, Болгарії, Греції, Іспанії, Чехії, Грузії, Молдови, Росії, Білорусі, Пакистану, Сенегалу, Єгипту. Свої перші професійні нагороди отримали переможці у 22 номінаціях

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» ногороджено Дипломами лауреата Міжнародного конкурсу шкільних медіа у 5 номінаціях:

- цикл репортажних фото;

- кращий сайт;

- цикл радіорепортажів;

- цикл телерепортажів;

- газета "Калейдоскоп".

Дипломом переможця Міжнародного конкурсу шкільних медіа нагороджено газета "Калейдоскоп" ДПТНЗ "Роменське ВПУ" за перемогу у номінації "Кращий матеріал про діяльність Rotary International".

Подяку за професіоналізм та самовіддану працю, значний внесок у розвиток медіа освіти та участь у ХХІІ Міжнародному конкурсі шкільних медіа отримала керівник гуртка «Юний журналіст» Роменського ВПУ Вікторія Рибкіна.

Фото.
Фото.
На фото: зустріч юнкорів в Миколаївській облдержадміністрації
Фото.
На фото: презентація Міжнародного соціального проекту "Книга Добра" під керівництвом Василя Вишиванюка
Фото.
На фото: переїзд на лімузинах до Палацу творчості учнів
Фото.
На фото: юнкори та їх керівники пройшлися по "червоній доріжці"
Фото.
Фото.
На фото: нагородження представників ДПТНЗ "Роменське ВПУ"