Подати заяву для вступу

Центр військово-патріотичного виховання відвідали представники Роменської районної ради

Завдання військово-патріотичного виховання молоді особливої актуальності набувають саме сьогодні, коли Збройні сили України, Міністерство внутрішніх справ, інші військові формування висувають високі вимоги щодо рівня морально-психологічного й фізичного розвитку військовослужбовців, коли в державі створюється нова ефективна система підготовки громадян до військової служби й захисту Вітчизни.

16.04.2019 року до Роменського ВПУ завітали голова Роменської районної ради Переваруха Віктор Якович, заступник голови Малик Василь Миколайович та члени депутатського корпусу, які мали змогу побачити, як учні якісно відпрацьовують практичні заняття з предметів "Захист Вітчизни" та "МСП". Вони ознайомилися з матеріальною базою Центру, відвідали смугу перешкод, побачили, як молодь практикується у стрільбі з пневматичної зброї у віртуальному просторі та наданні першої медичної допомоги.

У нелегкий для України час головною метою діяльності Центру військово-патріотичного виховання є формування в учнівської молоді почуття патріотизму, морально-вольових якостей, свідомого ставлення до особистої та громадської безпеки, готовності до захисту Вітчизни та дій в умовах надзвичайних ситуацій.

Центр відкритий до співпраці із загальноосвітніми навчальними закладами та громадськими організаціями. Важливим його здобутком є створення умов для подолання психологічного бар`єру юнаків перед службою у Збройних Силах України.

Фото.
На фото: фото на згадку на території навчального закладу
Фото.
На фото: огляд смуги перешкод
Фото.
Фото.
На фото: під час огляду практичного заняття в стрілецькому тирі
Фото.
На фото: неповне розбирання та складання автомата Калашникова в кабінеті вогневої підготовки
Фото.
На фото: порядок надання першої медичної допомоги при пораненні
Фото.
Фото.
На фото: стрільба з пістолету та автомату в лазерному тирі