Подати заяву для вступу

І знову на лінійці про нагороди

16 квітня 2019 року на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла чергова загальноучилищна лінійка, де зібралися учнівський та педагогічний колективи.

Фото.
На фото: чергова загальноучилищна лінійка на подвір`ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ»

Заступник директора з НВР Гулак І. В. оголосила учням про те, що завершено збір коштів на лікування нашої учениці групи КЗ-3 Зубан Валентини. Також вона зачитала два листи про допомогу, в яких звертаються до небайдужих надати матеріальну підтримку на лікування учня ДПТНЗ «Конотопське ВПУ» Репняка Ростислава та маленької донечки вчительки Жихівського НВК Середино-Будської районної ради Шевцової Евгенії.

Фото.
На фото: інформація від заступника директора з НВР Гулак І.В.

Заступник директора з НМР Тетяна Яківна Рукавичка вручила Грамоту викладачеві фізики Солоненко Світлані Володимирівні, як посіла І місце в ІІ етапі обласного огляду-конкурсу на краще комплексно-методичне забезпечення предмета «Фізика» в закладах професійної (професійно-технічної) освіти.

Фото.
На фото: нагородження Грамотою викладача фізики Солоненко Світлани Володимирівни

Подяку Сумської обласної державної адміністрації Департаменту освіти і науки за підготовку переможця ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Література» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області отримала викладач української мови та літератури Скляр Алла Анатоліївна.

Фото.
На фото: Подяку Сумської обласної державної адміністрації Департаменту освіти і науки отримала викладач української мови та літератури Скляр Алла Анатоліївна

Тетяна Яківна звернулася до учнів, активних учасників різноманітних конкурсів, оголосила про їх досягнення та вручила Грамоти за результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів Сумської області:

- з професії «Муляр»

І місце – Юлія Тимошенко, група МШП-2,

- з професії «Кухар»

ІІ місце – Антон Шебедя, група КК-4,

- з професії «Електрогазозварник»

ІІ місце – Вячеслав Горян, група АСЕ-4,

з професії «Продавець продовольчих товарів»

ІІІ місце – Вячеслав Гаркавенко, група ПП-3.

Фото.
На фото: Антона Шебедю, учня групи КК-4 нагороджено Грамотою за результати ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів Сумської області