Подати заяву для вступу

В Роменському ВПУ відновилася традиція проведення загальноучилищних лінійок

З настанням весни в Роменському ВПУ відновилася традиція проведення загальноучилищних лінійок, що проходять на подвір`ї навчального закладу.

09.04. 2019 року учнівський та педагогічний колективи зібралися обговорити поточні питання життєдіяльності навчального закладу.

Директор Роменського ВПУ Павло Іванович Помаран акцентував свою увагу на питанні дотримання учнями правил внутрішнього розпорядку навчального закладу.

Заступник директора з навчально-методичної роботи Рукавичка Тетяна Яківна оголосила про результати проведення олімпіад із спецдисциплін, привітала переможців ХІX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Коновал Анастасію, група К-1.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Василівна Гулак звернула увагу учнів на відвідування учнями уроків відзначивши, що саме від відвідування навчального закладу залежить успішність та отримання стипендії та нагадала про заборону паління у громадських місцях.

Фото.
Фото.
Фото.
На фото: під час загальноучилищної лінійки