Подати заяву для вступу

Конкурс «Бобер-2018» успішно завершено

11 раз поспіль учні Роменського ВПУ беруть участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп`ютерної вправності «Бобер-2018», який вже успішно завершено. Даний конкурс із інформатики та комп`ютерної грамотності проводиться з метою підвищення ІКТ-компетентності дітей, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп`ютерною технікою та літературою, активізація творчої діяльності вчителів, надання статистичних даних результатів конкурсу для вдосконалення навчальних програм та підручників. Конкурс проводиться щорічно у першу неділю листопада спільно з Міжнародною Спільнотою “Бобер” (“International Beaver Community”). Організація «International Beaver Community» налічує на сьогодні 13 країн.

Переможцями Міжнародного конкурсу з інформатики «Бобер-2018» від Роменського ВПУ стали:

- Гиря Тетяна Олександрівна, (гр. ПП-1);

- Залата Анна Анатоліївна (гр. ПП-1);

- Карпенко Владислав Валентинович, (гр. БС-1);

- Матвієнко Олексій Юрійович, (гр. КК-4);

- Нестеренко В`ячеслав Олександрович, (гр. МШП-1);

- Яхін Артем Олегович, (гр. МШП-1).

Щоб отримати добрі та відмінні результати, учням необхідно було набрати 75 і 91 бали. А учні Роменського ВПУ отримали за шкалою по 101 балу, чим засвідчили високий рівень знань комп`ютерної грамотності, отримавши відмінний результат. Вітаємо наших переможців, яких підготували викладачі інформатики Дівенко Ірина Олександрівна та Мартинішина Юлія Юріївна.

Висловлюємо вдячність учням за активну участь у популярному та престижному міжнародному змаганні.

Фото.
Фото.
На фото: учні Роменського ВПУ беруть участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп`ютерної вправності «Бобер-2018»