Подати заяву для вступу

Обличчя нашого закладу й міста в наших руках

У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» навчаються не тільки учні з міста, а з багатьох інших міст, сіл та районів області. Для них м. Ромни стало рідною домівкою на довгі роки навчання, яку вони люблять та бережуть. Тому з початком весни учнівський колектив разом із майстрами виробничого навчання взяли участь у генеральному прибиранні території навчального закладу. Так 5-6 квітня, озброївшись граблями, лопатами, віниками вони працювали над санітарним очищенням території навчального корпусу училища, об`єктів загального користування та працювали над покращенням умов життєдіяльності учнів та педагогічного колективу.

Сформовані групи з майстрів та учнів І-ІІІ курсів активно прибирали територію біля майстерень та лабораторій, гуртожитку, спортивного майданчика та на узбіччі прилеглих вулиць.

Також учні Роменського ВПУ взяли активну участь у очищенні парку в центрі міста: змели сухе листя, зібрали сміття, відкопали від піску бордюри. Прибиранням цих територій наше училище займається не один рік поспіль. І кожного разу приємно почути слова подяки, підбадьорювання від звичайних перехожих, мешканців міста, які дуже важливі для наших вихованців, адже свідчать те, що вони роблять наше місто кращим та чистішим.

Молодь є обличчям нашого міста, і від того, як вона навчається і як виховується залежить майбутнє нашого міста та нашої країни.

Фото.
Фото.
Фото.
На фото: під час прибирання території навчального закладу
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: учні та педагогічні працівники Роменського ВПУ долучилися до прибирання міста Ромни