Подати заяву для вступу

Учні Пустовійтівської ЗОШ відвідали Роменське ВПУ

У рамках профорієнтаційної роботи 4.04.2019 року Роменське ВПУ радо вітало учнів Пустовійтівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Петра Калнишевського Роменської районної ради.

Після ознайомлення із навчальним закладом, його сучасною матеріально-технічною базою, викладачі училища розповідали про умови прийому, навчання та дозвілля учнів. Всі змогли відвідати кабінети, майстерні та лабораторії, де проводяться уроки теоретичного та виробничого навчання, спортивний та тренажерний зали, побувати в капличці Святої Тетяни.

Учні школи із задоволенням відвідали Центр військово-патріотичного виховання Роменського ВПУ, де учні училища займалися на занятті із предмета "Захист Вітчизни". Вони мали можливість оглянути нову навчальну зброю, а саме: макети автоматів, пневматичні гвинтівки, деякі хлопці змогли взяти безпосередню участь у неповному розбиранні та складанні автомата Калашникова, ознайомилися з роботою стрілецького та лазерного тирів. Побували на смузі перешкод, де учні здобувають знання і навики прийомів та способів ведення вогню зі стрілецької зброї та відпрацьовують фізичні вправи.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: учні Пустовійтівської ЗОШ в Центрі військово-патріотичного виховання Роменського ВПУ