Подати заяву для вступу

Тренінгове заняття в рамках проекту «Відповідальна Сумщина без торгівлі людьми»

4.04.2019 року в Роменському ВПУ в рамках проекту «Відповідальна Сумщина без торгівлі людьми», організованого ГО «Соціальна Організація Студентів» за підтримки Міжнародної організації з міграції пройшов черговий тренінг «рівний-рівному» для учнів училища. Даний проект має на меті підвищення рівня знань мешканців Сумської області щодо проблеми торгівлі людьми та оволодіння ними навичками безпечної міграції задля попередження потрапляння у ситуацію торгівлі людьми. Він реалізовується у дванадцяти районах Сумської області та включає в себе та проведення профілактичної роботи серед учнів ПТНЗ.

Лідери молодіжного середовища Стетюха Альона (гр. ПП-3) та Салій Валерія (гр. ТК-5), що навчаться в училищі та мають авторитет серед своїх однолітків, проводили тренінгові заняття із учнями Роменського ВПУ. Усі переглянули документальний фільм «Протидія торгівлі людьми», взяли участь в анкетуванні що до обізнаності з правилами безпечних подорожей.

Головною метою зустрічі було інформування молоді щодо проблеми торгівлі людьми та оволодіння ними навичками безпечної поведінки у закордонних подорожах. Всі учасники отримали нові знання щодо безпечної міграції, важливості офіційного працевлаштування та найголовніше були навчені тому, як доносити отримані знання до своїх однолітків. Також присутні здійснили тестовий дзвінок на гарячу лінію 572.

Нагадаємо, дізнатися більше про безпечні поїздки за кордон можна за посиланнями http:/www.stoptrafficking.org/та http://www.527.org.ua/ або за телефоном нацiональної гарячої лiнiї з протидії торгівлі людьми та консультування мiгрантiв 527, 0-800-505-501.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: тренінгове заняття в рамках проекту «Відповідальна Сумщина без торгівлі людьми»