Подати заяву для вступу

Вітаємо з перемогою у ІХ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Учениця Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» Анастасія Коновал (викладач – Алла Скляр) стала переможцем ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, посівши І місце в IV-му (підсумковому) етапі.

Міжнародний конкурс імені Тараса Шевченка є одним із найпрестижніших, наймасовіших інтелектуальних змагань в Україні та за її межами. Конкурс започатковано на відзначення 200-річчя від дня народження великого Кобзаря і спрямований на підвищення рівня знань учнів з української мови й літератури, виховання у молодого покоління любові та поваги до мови українського народу, забезпечення їх усебічного розвитку та сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу.

Щорічно в конкурсі беруть участь учні та студенти з числа українців із 20 держав світу. Масовість конкурсу та активність молоді є показником творчої обдарованості українських дітей, незалежно від того, в якій країні світу вони мешкають і, навіть, якою мовою спілкуються щоденно.

Тарас Шевченко залишив нам неоціненну культурну й духовну спадщину, заклавши найміцніший фундамент української державності, моноліт української нації. Славні нащадки Кобзаря гідно несуть його слово.

Вітаємо Анастасію, викладачів, батьків із таким вагомим досягненням! Дякуємо за невтомну працю та любов до рідної мови. Бажаємо творчого натхнення, нових звершень та подальших перемог!

Фото.