Подати заяву для вступу

Навчання у «Роменському ВПУ» - запорука успішної професійної кар`єри

Уже стало традиційним проведення Дня відкритих дверей у ДПТНЗ «Роменське ВПУ», який відбувся 29 березня 2019 року. У цей день у навчальний заклад прийшли всі , хто стоїть на порозі дорослого життя, першим кроком у яке є вибір такої професії, яка буде не лише задовольняти матеріальні потреби, а й приносити задоволення. На ринку праці стрімко росте тенденція популярності робітничих професій, які є актуальними в наш час, і роботодавці залюбки приймають на роботу майстрів із «золотими руками».

Гостей зустрічали педагоги й учні училища, які з гордістю знайомили їх із навчальним закладом, його історією, традиціями, сучасною матеріально-технічною базою, розповідали про умови прийому, навчання та дозвілля. Запрошені мали можливість відвідати майстер-класи, на яких кожен бажаючий міг також виконати нескладні професійні прийоми. Під час огляду аудиторій теоретичного навчання, лабораторій, майстерень учні отримали інформацію щодо умов навчання. Всі змогли відвідати їдальню, спортивний та тренажерний зали, Центр військово-патріотичного виховання, побували в капличці Святої Тетяни.

Завершальним етапом Дня відкритих дверей став концерт, що пройшов в просторій та затишній актовій залі Роменського ВПУ. Свої музичні вітання та сценки драматичного гуртка подарували школярам найталановитіші учні училища.

Гості отримали можливість ближче познайомитися з училищем, відчути на собі світ різних професій, на власні очі побачити життя учнів Роменського ВПУ. Сподіваємось, що доброзичлива атмосфера, розповіді про професії, цікаві майстер-класи у День відкритих дверей стануть для абітурієнтів потужним поштовхом до вибору свого майбутнього. Ми завжди раді гостям, а також чекаємо усіх бажаючих до нас на навчання!

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: педагоги й учні училища з гордістю знайомили запрошених із навчальним закладом, його історією, традиціями, сучасною матеріально-технічною базою, розповідали про умови прийому, навчання та дозвілля
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: запрошені відвідали Центр військово-патріотичного виховання
Фото.
На фото: гості училища отримали інформацію про можливість навчання і подальшого працевлаштування в ТОВ "Таланпром"
Фото.
На фото: свої музичні вітання та сценки драматичного гуртка подарували школярам найталановитіші учні училища