Подати заяву для вступу

У Центрі військово-патріотичного виховання Роменського ВПУ відбулося позаурочне практичне заняття

Молоду незалежну українську державу мають будувати, оберігати й захищати національно свідомі, віддані Батьківщині патріоти. Саме тому, педагогічний колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» багато уваги приділяє допризовній підготовці учнівської молоді для виховання різнобічно та гармонійно розвиненого, національно свідомого, життєво компетентного громадянина, здатного до саморозвитку та самовдосконалення, готового стати на захист своєї Вітчизни.

Згідно річного плану роботи Центру військово-патріотичного виховання Роменського ВПУ учні груп позаурочно відпрацьовують практичні заняття з розділу «Вогнева підготовка, медико-санітарна підготовка».

На одне з таких занять завітали керівник міста, представники виконавчого комітету міської ради та депутати міської ради. Представники міської влади ознайомилися із діяльністю Центру військово-патріотичного виховання, де учні відпрацьовують теми навчальної програми з предмета "Захист Вітчизни", оглянули смугу перешкод, де молодь зможе оволодівати прийомами та способами ведення вогню зі стрілецької зброї та відпрацьовуватиме фізичні вправи.

Директор Роменського ВПУ Помаран П. І. зазначив, що Центр стане надійною базою для здобуття знань і навичок майбутніх захисників України. «Усвідомлюючи важливість даного завдання педагогічний колектив за три місяці перетворив підвальне приміщення на сучасний пневматичний і лазерний тир, створив кабінет медико-санітарної підготовки, оновив кабінет захисту Вітчизни, придбав необхідне матеріально-технічне забезпечення, побудував смугу перешкод», – прокоментував директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Заступник директора із НМР Рукавичка Т. Я. наголосила, що відповідно до Державного стандарту базової і повної середньої освіти, вимог навчальної програми, рекомендованої Міністерством освіти і науки України, навчальний заклад має можливість та всі необхідні умови, щоб надавати власну базу для відпрацювання прийомів і навичок з тактики ведення вогню зі стрілецької зброї, пневматичної зброї у лазерному тиру та надання першої домедичної допомоги. Тож навчальний заклад запрошує до активної співпраці всі школи міста та району.

Фото.
На фото: під час проведення позаурочного заняття з розділу «Вогнева підготовка, медико-санітарна підготовка»
Фото.
На фото: учні училища відпрацьовують навички неповного розбирання автомата Калашнікова
Фото.
Фото.
На фото: заняття у стрілецькому тирі
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: медичний працівник Салій Л.В. проводить заняття з медико-санітарної підготовки
Фото.
На фото: під час демонстрації роботи лазерного тиру Гордієнком О.О., керівником центру військово-патріотичного виховання Роменського ВПУ
Фото.
Фото.
На фото: міський голова Салатун С.А. випробовує зброю у лазерному тирі
Фото.
На фото: загальне фото з учасниками позаурочного заняття