Подати заяву для вступу

У Роменському ВПУ відбувся збір лідерів учнівського самоврядування ОРЛУС ЗП(ПТ)О Південного округу

28.03.2019 року на базі Центру військово-патріотичного виховання Роменського ВПУ відбувся збір лідерів учнівського самоврядування ОРЛУС ЗП(ПТ)О Південного округу. У його роботі взяли участь представники Лебединського ВПУ лісового господарства, Глинського ПАЛу, Синівського ПАЛу, Охтирського центру ПТО та Недригайлівського ВПУ.

Після організаційних моментів, учні взяли участь у тренінговому занятті, яке провела практичний психолог училища Радчук Н. А. з метою згуртування колективу та виявлення лідерських якостей. Молодь засновувала й будувала нову власну країну, міста, придумовувала назви та девізи власної роботи.

Відповідно до програми зборів було заслухано звіти представників навчальних закладів про виконання плану роботи обласної ради лідерів учнівського самоврядування на 2018/2019 навчальний рік та обговорено проект видання «Час молодих». Також учні прозвітували про проведення у їх навчальних закладах флешмобу «Увіковічуємо слово Кобзаря» та акції selfie_with_Shevchenko.

Активісти закладів професійної (професійно-технічної) освіти обговорили план роботи обласної ради лідерів учнівського самоврядування на наступні місяці, зупинилися детально на проведенні флешмобу до акції «До прибирання – і після». Згадали про відзначення Дня Європи, на який необхідно підготувати відеозвіт про роботу навчального закладу за 2018-2019 н. р. Наприкінці зустрічі, після спілкування й обміну досвідом, лідери поділилися планами, як і що робитимуть 30 березня в Годину Землі.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: збір лідерів учнівського самоврядування ОРЛУС ЗП(ПТ)О Південного округу