Подати заяву для вступу

Вітаємо переможця IV-го (підсумкового) етапу ХІX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

Учениця Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» Анастасія Коновал (викладач – Світлана Яцменко) посіла І місце в IV-му (підсумковому) етапі ХІX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика – наймасштабнішому українському проекті в нашій державі та поза її межами, є претендентом на призначення стипендії Президента України.

Фото.
На фото: Анастасія Коновал, переможець IV-го (підсумкового) етапу ХІX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика разом із наставником, викладачем української мови та літератури, Світланою Яцменко

Щороку в конкурсі беруть участь мільйони школярів, учнів закладів професійно-технічної освіти, студентів з України, а також Польщі, Румунії, Хорватії, США. Слід зазначити, що конкурс є уроком, натхненням для учнів, викладачів і всіх небайдужих у справі піднесення престижу української мови.

Вітаємо Анастасію, викладачів, батьків із цим високим визнанням! Дякуємо їм за невтомну і віддану працю та любов до рідного слова!

Бережімо і плекаймо рідну мову, шануймо її та пишаймося нею!