Подати заяву для вступу

У Роменському ВПУ пройшов тиждень професій «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник»

Із 11 по 15 березня року у Роменському ВПУ проходив тиждень професій «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник». Слід зауважити, що проведення «тижнів професій» в училищі стало невід`ємною частиною життя навчального закладу, яскравим святом для учнівської молоді та прекрасною можливістю всім іншим познайомитися із ВПУ, його життям та допомогти визначитися абітурієнтам у виборі майбутньої професії.

У рамках Тижня проведено багато цікавих закладів, покликаних підкреслити значення професій «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник» у майбутньому молодого покоління, перспективи розвитку та трансформації в сьогоденні автоіндустрії загалом. Яскравим початком стала демонстрація презентаційних відеофільмів, майстер-класів, сучасних технологій виробничого процесу у фойє навчального корпусу. Всі бажаючі мали можливість ознайомитися з роботою автослюсаря, тонкощами справи, переглянути багато інформації про новинки галузі автобудування.

12 березня в рамках предметного тижня на базі навчально-практичного центру Роменського ВПУ було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», в якому взяли участь учні першого курсу групи МС-1.

Умовами конкурсу було передбачено виконання завдань у два тури: теоретичного та практичного завдання, під час якого конкурсанти повинні були показати свою майстерність при монтажі типових інженерних систем житлового будинку (установка умивальника зі змішувачем і необхідних трубопроводів водопостачання і водовідведення); обв`язку і встановлення опалювального приладу; гідравлічне випробування змонтованої системи.

За результатами проведення теоретичного та практичного турів конкурсу журі визначили переможців, яких було нагороджено грамотами:

І місце: Колісніченко Василь, Кузнецов Євген.

ІІ місце: Горячко Роман, Клименко Владислав.

ІІІ місце: Данильченко Андрій, Борщ Олександр.

Фото.
На фото: з вітальним словом до учасників конкурсу звернувся директор училища Помаран П.І.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: під час теоретичного туру конкурсу
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: під час практичного туру конкурсу
Фото.
На фото: учасники конкурсу з членами журі

14.03 відкритий урок виробничого навчання провів майстер вн Воскобойніков Г. О. у гр. АСЕ-3 на тему: «Ручне дугове зварювання покритими електродами стикових з`єднань у нижньому просторовому положенні».

Фото.
Фото.
Фото.
На фото: відкритий урок виробничого навчання

14.03. було проведено відкритий виховний захід із популяризації професій «Моя професія найкраща» для учнів училища та учнів 9-х класів ЗОШ № 10 та № 11. Під час заходу учнів міста було ознайомлено із історією навчального закладу та історією професій, проведено цікаві й змістовні вікторини. Майстри вн провели майстер-класи. Зокрема Литвиненко Р. В. презентував сучасні способи роботи в майстерні.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: проведено відкритий виховний захід із «Моя професія найкраща»

Проведення предметних тижнів із запланованими заходами привертають увагу учнів до обраної професії, спонукають до вивчення теоретичного матеріалу, стати кращими у професії, поставивши перед собою мету - впевнено йти вперед, ставати фахівцями своєї справи.