Подати заяву для вступу

Роменське ВПУ отримало диплом та золоту медаль за участь у Х міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти»

З 14 по 16 березня 2019 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти», організована та проведена компанією «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. За чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів виставка є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні. Цьогоріч в її роботі взяли участь 750 учасників із 25 регіонів України, зі Словаччини, Польщі, Канади, США, Франції, Литви, Латвії, Естонії, Грузії, Молдови, Ізраїлю, Румунії.

Ця головна подія освітньої галузі України кожного року об`єднує науковців у пошуку ефективних шляхів підвищення якості освіти та сприянні встановленню ділових контактів, що є запорукою подальшої співпраці. Педагоги, абітурієнти, батьки мають можливість ознайомитися з досягненнями кращих закладів вищої освіти і ПТО України, дізнатися про особливості навчання та обговорити інноваційні ідеї, що створює передумови для розвитку сфери освітніх послуг.

У межах виставки відбулися науково-практичні конференції, семінари, круглі столи, презентації, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, експертні дискусії, педагогічні коучинги, дискусійні панелі; конкурси для учасників виставки з нагородженням Гран-Прі, золотими, срібними та бронзовими медалями, дипломами.

Під час головної події освітньої галузі презентували свою діяльність і заклади професійної (професійно-технічної) освіти. Сумщину цьогоріч представляло 18 закладів, котрі отримали 6 золотих, 6 срібних та 2 бронзові нагороди. ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за участь у тематичній номінації «Упровадження інноваційних освітніх і виробничих технологій – ефективний засіб підвищення підготовки кваліфікованих кадрів» нагороджено дипломом І ступеня та золотою медаллю.

15 березня 2019 року директор Роменського ВПУ П.І. Помаран та представники училища взяли участь у науково-практичній конференції департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України; ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»; Інституту професійно-технічної освіти НАПН України з теми: «Стандартизація професійної освіти в умовах ринку праці».

Участь у Х Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти — 2019» подарувала учасникам і глядачам нові ідеї, приємні зустрічі з колегами, знайомство з інноваційними технологіями та експонатами у сфері освіти й навчання.

Бажаємо педагогічному колективу Роменського ВПУ подальших успіхів, яскравих вражень, не зупинятися на досягнутому, завжди вірити в себе. Нехай кожне старання й наполеглива праця обов`язково приводять до призових місць та нагород.

Фото.
На фото: директор Роменського ВПУ Павло Помаран разом із Юлією Висоцькою, методистом НМЦ ПТО в Сумській області, та колегами під час Десятої міжнародної виставка «Сучасні заклади освіти-2019»
Фото.
На фото: під час обговорення питань співпраці навчальних закладів між П.І. Помараном із іншими керівниками закладів
Фото.
На фото: дипломом І ступеня та золотою медаллю Х Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти — 2019» нагороджено ДПТНЗ «Роменське ВПУ»