Подати заяву для вступу

Гуртожиток. Ремонтні роботи в розпалі

Комфорт і затишок в оселі – це основа гармонійного розвитку людини. У цьому переконані учні Роменського ВПУ, що мешкають у гуртожитку, який став їм рідним домом на період навчання. Це не лише дах і стіни, а своєрідна школа життя та місце для набуття досвіду спілкування й подолання труднощів.

Середовище учнівського гуртожитку, з одного боку, загартовує, дисциплінує характер молодої людини, надає їй можливість набуття навичок самостійного дорослого життя, виховує вміння відповідати за своє здоров`я, вчинки, з іншого, учнівська громада гуртожитку формує в учня колективізм, надає досвід співіснування в соціумі, можливість відчуття ролі й значення дружньої підтримки і взаємоповаги між людьми. Все це, безумовно, сприяє успішній соціальній адаптації майбутнього робітника.

Гуртожиток повинен бути привабливим і затишним для учнів, у ньому створюються умови для задоволення потреб у вільному спілкуванні, занятті улюбленою справою, корисному та змістовному відпочинку молоді.

Одним із пріоритетних напрямків роботи в учнівському гуртожитку Роменського ВПУ є створення комфортних житлово-побутових умов проживання наших учнів, щоб він став максимально наближеним до рідного дому.

У навчальному закладі із року в рік ведеться системна робота з підготовки матеріально-технічної бази щодо забезпечення безперебійного проведення навчального процесу. З метою поліпшення житлових умов учнів цього навчального року розпочато ремонт на першому поверсі. Під керівництвом майстрів виробничого навчання учні виконують ремонтні роботи в кімнаті відпочинку, коридорі, вестибюлі, душовій кімнаті, приміщенні для прання та сушки постільної білизни, вбиральні для користування маломобільними групами населення, житлових кімнатах тощо.

Невдовзі запланована заміна віконних та дверних блоків на металопластикові, всі міжкімнатні перегородки укладаються газоблоками, більшість приміщень буде облицьовано плиткою, пластифікатними матералами, та оздоблено шпалерами для фарбування водоемульсійною фарбою.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: реставрація І поверху гуртожитку Роменського ВПУ