Подати заяву для вступу

Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»

12 березня на базі навчально-практичного центру Роменського ВПУ проведено І етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», в якому взяли участь учні першого курсу групи МС-1.

Умовами конкурсу було передбачено виконання завдань у два тури: теоретичного, що складався з питань із предметів професійно-теоретичної підготовки; та практичного завдання, під час якого конкурсанти повинні були показати свою майстерність при монтажі типових інженерних систем житлового будинку (установка умивальника зі змішувачем і необхідних трубопроводів водопостачання і водовідведення); обв`язку і встановлення опалювального приладу; гідравлічне випробування змонтованої системи.

Учасників конкурсу привітав директор училища Помаран П.І., звернувши увагу на старанність для досягнення якісного результату при виконанні практичних завдань. Професія «Монтажника санітарно-технічних систем і устаткування» ставить особливі вимоги до її опанування, тому дуже важливим є дотримання норм технологічного процесу та вміння працювати командно. Великий асортимент нового сантехнічного обладнання та матеріалів дозволяє забезпечувати й надзвичайно професійне виконання всіх видів робіт та вимагає відповідального ставлення до справи.

Майстер виробничого навчання Богомол С.О. звернув увагу на те, що завдання практичного туру виконуються учнями в парі, та нагадав конкурсантам правила безпечного поводження з обладнанням та інструментами.

При виконанні командного практичного завдання конкурсанти, використовуючи різні інструменти, пристрої, засоби механізації, були максимально зосередженими, організованими, акуратними та показали набуті знання, уміння та професійні навички.

За результатами проведення теоретичного та практичного турів конкурсу журі визначили переможців, яких було нагороджено грамотами:

І місце: Колісніченко Василь, Кузнецов Євген.

ІІ місце: Горячко Роман, Клименко Владислав.

ІІІ місце: Данильченко Андрій, Борщ Олександр.

Фото.
На фото: з вітальним словом до учасників конкурсу звернувся директор училища Помаран П.І.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: під час теоретичного туру конкурсу
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: під час практичного туру конкурсу
Фото.
На фото: учасники конкурсу з членами журі