Подати заяву для вступу

Участь Роменського ВПУ в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією «Кухар»

Учень Роменського ВПУ Дяченко Дмитро (гр. КК-4) взяв участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів 18 закладів професійної (професійно-технічної) освіти області за професією «Кухар». Конкурс відбувся 05-06 березня 2019 року в Сумському центрі ПТО харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу у два тури: теоретичний та практичний.

У рамках першого дня змагань учасники демонстрували професійні вміння та навички. Завдання практичного туру для кухарів відповідали вимогам 4 кваліфікаційного розряду та передбачали виконання 2-х завдань: приготування філе курячого фаршированого зі складним гарніром та яблук, смажених у тісті.

Під час теоретичного туру учасники на персональних комп`ютерах виконували тестові завдання із предметів професійно-теоретичної підготовки.

За результатами конкурсних змагань Дмитро нагороджений Дипломом учасника ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності.

Фото.
Фото.
Фото.
На фото: учень Роменського ВПУ Дяченко Дмитро (гр. КК-4) взяв участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності за професією «Кухар»