Подати заяву для вступу

Чарівним жінкам квіти й привітання…

Весна вже на порозі, а разом із нею – найкращі людські почуття, без яких неможливо уявити життя на нашій планеті. І саме прекрасна половина людства, її краса та ніжність асоціюється з пробудженням природи, коли ласкаві промінчики жіночих усмішок якось по-особливому починають обігрівати спраглі від зимових холодів чоловічі душі. З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить Міжнародне жіноче свято – 8 Березня, на яке чекає кожна жінка й дівчина. Але не менше чекають його хлопці та чоловіки, бо мають змогу привітати своїх дружин, матусь, бабусь, сестричок та подруг.

У Роменському ВПУ завжди на свято 8 Березня проходить безліч цікавих заходів та акцій. Юнаки щиро вітають своїх одногрупниць та жінок-педагогів. Для піднесення святкового настрою не тільки учнівського та педагогічного колективів ДПТНЗ «Роменське ВПУ», а й мешканців та гостей міста, на подвір`ї навчального закладу було створено вітальну композицію у вигляді плетеної корзини з весняними квітами в поєднанні з вітальним банером «8 Березня», які прикрашають подвір`я та слугують фотозоною для учнів та просто перехожих.

Фото.
Фото.
Фото.
На фото: вітальна композиція на подвір`ї навчального закладу

На чудовому концерті для 6 березня звучало безліч музичних та поетичних привітань для мам, бабусь, сестричок, вчителів, песіонерів та одногрупниць. Учні порадували всіх жінок невеликими, але приємними подаруночками, зворушливими віршами, своїм співом дівчата зачепили серце кожного, подарувавши теплі слова вдячності.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: вітання від учнівського колективу Роменського ВПУ з нагоди свята

До присутніх жінок із вітальним словом звернувся директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Помаран, який побажав щастя й вдачі, міцного здоров`я, здійснення всіх мрій та бажань, щоб у оселях завжди панував мир, злагода й добробут.

Фото.
На фото: вітальне слово директора Роменського ВПУ Павла Помарана

Із рук директора навчального закладу подяки за виховання синів та дочок були вручені мамам, бабусям, сестрам та тіткам кращих учнів училища.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: під час вручення Подяк за виховання синів та дочок були вручені мамам, бабусям, сестрам та тіткам кращих учнів училища

«Усе найдорожче у нашому житті пов`язане із жінкою – щастя, радість, надія, кохання, любов і тепло. Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог. Будьте завжди коханими, усміхненими, сповненими оптимізму. Хай у ваших ніжних душах завжди цвіте весна, а в оселях панують мир, злагода і добробут» - саме такі слова лунали на честь найчарівніших та наймиліших жінок цими святковими днями.

7 березня члени Учнівської ради вітали жіночу половину Роменського ВПУ, бажаючи здоров`я, кохання, терпіння, щастя й радості, та дарували всім невеликі святкові сувеніри.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: вітання для жінок від Учнівської ради Роменського ВПУ