Подати заяву для вступу

Відбулася зустріч із працівниками Роменського відділення Фонду соціального страхування

5 березня 2019 року колектив Роменського ВПУ мав зустріч із працівниками Роменського відділення Фонду соціального страхування України в Сумській області. Пріоритетним завданням Фонду соціального страхування є проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим випадкам загрози здоров`ю застрахованих, викликаних умовами праці, та роз`яснення щодо виплат.

Коломієць Юрій Михайлович, начальник відділення, провів роз`яснення щодо оплати листків непрацездатності, призначення та надання допомоги по тимчасовій непрацездатності у зв`язку з доглядом за хворим, щодо призначення та здійснення страхових виплат у разі настання нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання.

Окремо зупинився на можливості реабілітаційного лікування застрахованих осіб, можливості отримання оздоровлення та відновлювального лікування за рахунок коштів Фонду у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів України, про стан забезпечення застрахованих осіб путівками на відновлювальне лікування.

Пензій Владислав Васильович, страховий експерт із охорони праці, повідомив присутнім про законодавчу базу та органи, які здійснюють регулювання у сфері охорони праці, звернув увагу на профілактику виробничого травматизму, недопущенні нещасних випадків через необережне поводження осіб. Надав інформацію щодо відшкодування збитків, заподіяних працівникові внаслідок ушкодження його здоров`я, та наголосив на тому, що люди мають в обов`язковому порядку дотримуватись правил безпеки.

Фото.
Фото.
На фото: зустріч із працівниками Роменського відділення Фонду соціального страхування