Подати заяву для вступу

Відбулося свято зустрічі випускників!

Давайте, друзі, зустрічатись

Хто в змозі, майже кожен рік,

Нам добре всім разом зібратись,

Бо зустріч ця – продляє вік!

2 березня 2019 року Роменське ВПУ радо вітало у своїх стінах колишніх учнів минулих років, які злетілися на побачення зі своєю юністю та добрими спогадами, на Святі зустрічі випускників. Зустріч зібрала тих, хто в стінах Роменського ВПУ вчився життєвій мудрості і, пройшовши гарну школу життя, – нині має чудову нагоду знову зустрітися, щоб розказати про свої успіхи, поділитися поворотами долі. У навчальному закладі, вони вчилися бути щирими, самостійними, відстоювати власну думку, прагнути знань і умінь. І саме тут отримали все те, без чого неможливо стати Людиною з великої літери. З порога alma mater їм відкрилося безліч незвіданих шляхів, на яких чекали не лише випробування долі на професійне самоствердження, а й щасливі миті.

Теплими словами та найкращими побажаннями зустрів колишніх випускників директор училища Павло Помаран, побажавши всім присутнім теплих і приємних вражень від зустрічі. Для гостей святкового зібрання була підготована цікава програма: музичні вітання теперішніх учнів, жартівливі виступи учасників драматичного гуртка та виступи випускників. Колишні випускники Каливод Олена та Терещенко Андрій подарували присутнім чудові музичні композиції у власному виконанні.

Атмосфера в залі була надзвичайно хвилююча, наповнена спогадами про юність, про цікаві уроки й галасливі перерви, дружбу і, звичайно ж, перше кохання… Хтось зовсім недавно залишив улюблену парту, а для когось вже 20-30-40 років тому пролунав останній дзвінок, та усіх їх об`єднали учителі, незабутні уроки, шалені перерви, веселі концерти, цікаві екскурсії, які залишаться в пам`яті назавжди.

Від випускників групи АСЕ 2007 року слово мав Морозов Олександр, наша Гордість, мужній захисник Донецького аеропорту, який щиро привітав присутніх, подякував за організоване свято, зауважив на позитині зміни, яких зазнав навчальний заклад за останні часи.

У далекому 1979 році в ТУ №2 здобула професію регулювальника реле телефонних станцій Тетяна Михайлівна Іванова, відома сьогодні як письменниця й поетеса. Вона подякувала всім за можливість відчути знову щастя бути разом великою учнівською родиною та зачитала кілька власних ліричних творів.

Зі сльозами на очах, щирою посмішкою звернувся до всіх випускник 1968 року групи марярів-штукатурів Іващенко Віктор Костянтинович, який зауважив, що такі зустрічі із дружніми міцними обіймами – свідчення людської щиросердечності та вміння дружити, винесені із чудових років навчання в училищі.

На святі зустрічі пролунало багато побажань, як особистих, так і зі сцени. Щастя вам, шановні випускники Роменського ВПУ, творчого натхнення вам на гарні справи, професійного росту й невичерпного океану ідей. Хай небо для вас буде завжди мирним, високим і чистим, а шлях, яким ідете – широким та світлим. Стіни ж рідного училища завжди радо зустрічатимуть вас!

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: свято зустрічі випускників Роменського ВПУ