Подати заяву для вступу

Масляна відбулася – весна розпочалася!

2 березня 2019 року учнівський та педагогічний колективи Роменського ВПУ взяли активну участь у проведенні в центрі м. Ромни свята зустрічі весни та проводів зими – Масляної. Це традиційне свято тепла, сонця, перемоги весни над зимою, а святкове дійство – яскраве свідчення того, що наша земля не спить, а живе й відроджується, зберігає і примножує культурні традиції нашого краю.

На центральній площі міста розвернулося справжнє гуляння. Так, із самого ранку там розмістилася виставка навчального закладу, яка манила до себе смачними наїдками та щирими обіймами дружнього колективу училища. Умілі на всі руки кухарі демонстрували майстер-клас із оздоблення пряника. Радісні та завжди усміхнені дівчата-продавці запрошували жителів та гостей міста придбати різноманітні смаколики та напої. На гостину до колективу Роменського ВПУ завітала адміністрація міста Ромни начолі із міським головою - Сергієм Салатуном.

І чого тут тільки не було смачненького та цікавого. Уздовж алей тягнулися ряди палаток, із найрізноманітнішим асортиментом – від вишитої сорочки до млинців і зрізною начинкою, доречі вони у майстринь із Роменськоо ВПУ були напрочуд смачними. Навіть ситий спокусився б, покуштувати хоч маленький шматочок млинця – символу весняного сонця й тепла, незамінного атрибуту Масляної.

Святкування пройшли емоційно та грандіозно, принісши всім лише задоволення та море позитивних емоцій

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: ДПТНЗ "Роменське ВПУ" взяло участь у святкуванні Масляни на центральній площі міста