Подати заяву для вступу

Перший випуск монтажників санітарно-технічних систем і устаткування

28 лютого 2019 року навчально-практичний центр з підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування, який діє на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ», здійснив перший випуск висококваліфікованих спеціалістів із професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», «Електрогазозварник».

Швидко промайнуло 2 роки навчання, позаду уроки теорії та в/н, виробнича практика на підприємствах міста та району, і ось настав завершальний етап – державна кваліфікаційна атестація, під час якого учні продемонстрували глибокі теоретичні знання та високий рівень умінь і навичок із даних професій.

У ході захисту дипломних робіт учні представили свої дослідницькі роботи у вигляді доповідей. Найцікавішими та найактуальнішими виявились роботи Демченка Вадима «Технологія монтажу твердопаливного котла» та «Технологія дугового зварювання низьковуглецевих сталей», Кізима Олександра «Технологія монтажу водомірного вузла системи водопостачання» та «Технологія газового зварювання низьковуглецевих сталей» і Бовкуна Володимира «Технологія монтажу газового проточного водонагрівача» та «Технологія напівавтоматичного зварювання в середовищі вуглекислого газу». У своїх роботах вони ще раз довели, що затребуваність фахівців за даною професією на ринку праці велика і постійна, а випускники училища вже оволоділи навичками роботи на високоточному обладнанні та орієнтуються в новітніх технологіях монтажу санітарно-технічного обладнання й устаткування із застосуванням сучасних сантехнічних матеріалів та інструментів. Тому робітники із таким багажем знань і умінь із легкістю знайдуть їм застосування.

Бажаємо нашим учням професійного зростання та життєвого успіху!

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: державна кваліфікаційна атестація в групі МС-2