Подати заяву для вступу

ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Новітня історія пише сюжет

Від ваших сердець легкокрилих.

Герої у вічності… Кожен їх крок

Торує шляхи без упину.

Герої ведуть нас до нових зірок

Во славу і честь України!

Минуло п`ять років найдраматичнішої події сучасної історії України – масового розстрілу активістів Майдану в Києві. Криваві події 2014 року сколихнули не тільки Україну, а й увесь світ. Тоді загинули понад сотня українських патріотів – Героїв Небесної Сотні – сміливих, вольових, мужніх, незалежних, цілеспрямованих, справедливих, чиї серця були переповнені щирою любов`ю до України. Вони віддали своє життя, відстоюючи ідеали демократії, європейський вибір, гідне майбутнє для наступних поколінь.

26 лютого у Роменському ВПУ відбувся захід-реквієм вшанування пам`яті героїв Небесної сотні. Присутні учнівський та педагогічний колективи перейнялися духом тих трагічних подій. Зі сцени лунали вірші про мужність і незламність наших воїнів у виконанні Скрипки Катерини, Мамошина Антона та Данильчик Наталії. Пісні «Прошу неба і землі», «Нашим героя» та «Запах війни» виконали Новікова Аліна, Салій Валерія та Овчаренко Руслан.

Щира вдячність та пошана всім тим, хто без вагань став на захист України та поклав своє щире синівське серце до її ніг, чий героїчний подвиг став прикладом для майбутніх поколінь.

Тому ми, сучасники новітньої історії України, маємо піклуватися про тих, хто залишився без найдорожчих людей… Без своїх дітей та батьків, сестер та братів, чоловіків і дружин, рідних і друзів… І щоразу, при кожній нагоді, не залишати їх з горем наодинці. Це найменше, що ми можемо зробити для них. Вічна пам`ять героям! Пам`ятаймо про їхній подвиг!

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: захід-реквієм вшанування пам`яті героїв Небесної сотні