Подати заяву для вступу

Відкритий урок у групі АСЕ-1

20 січня 2019 року викладачем Омеляненком О. В. було проведено відкритий урок спеціальної технології в групі АСЕ-1 (професія «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів»; кваліфікація 2 розряд) на тему: «Загальні відомості про роботи, які виконуються під час проведення технічного обслуговування системи мащення автомобілів».

Під час роботи на уроці учні вивчали перелік та періодичність проведення регламентних робіт технічного обслуговування системи мащення, методику заміни масла у системі; розвивали раніше набуті знання з принципу дії та технічного обслуговування системи мащення; працювали над розвитком уваги, мислення, пам`яті, спостережливості. Використовуючи різні методи роботи на уроці викладач працював над розвитком в учнів навичок індивідуального та колективного навчання, виховував в учнів культуру фахового мовлення та поведінки, бережливого ставлення до техніки та навколишнього середовища.

Методом усного фронтального опитування Олександр Вікторович швидко і якісно провів перевірку раніше вивченої теми, учні дуже активно і з розумінням матеріалу давали відповіді на поставлені питання.

Під час уроку викладач за допомогою розповіді, пояснення через демонстрацію слайдів презентації показав практичні прийоми проведення регламентних робіт технічного обслуговування системи мащення, методику заміни масла у системі. За допомогою мультимедійного проектора демонструвалися відеоматеріали.

Всі використані методи та прийоми були ефективними, бо сприяли реалізації поставленої мети та намічених завдань. Дидактичний матеріал допомагав закріпити знання учнів з теми, бесіда - узагальнити матеріал та зрозуміти, чи всі усвідомили його. На уроці здійснювався розвиток комунікаційної компетенції учнів: під час бесіди на етапах актуалізації опорних знань та на підсумковому етапі, при роботі з ілюстративним матеріалом.

Урок пройшов динамічно та продуктивно, чітко підкреслено важливі моменти, використана наглядність. Мета уроку досягнута.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: відкритий урок спеціальної технології в групі АСЕ-1