Подати заяву для вступу

ДКА та захист дипломів учнів групи АСЕ-4

Швидко промайнуло 4 роки навчання, позаду уроки теорії та в/н, виробнича практика на підприємствах міста та району. Нині для учнів групи АСЕ-4 «гаряча пора», вони виконували пробні кваліфікаційні роботи та захищали дипломні роботи. 19.02.2019 р. – ДКА із професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», 20.02.2019 р. – ДКА із професії «Електрогазозванрик», 21.02.2019р. – захист дипломних робіт.

У ці нелегкі та хвилюючі дні хлопці продемонстрували глибокі теоретичні знання з професії та вміння виконувати практичні завдання на високому та достатньому рівнях.

Під час пробної кваліфікаційної роботи учні уміло користувалися приборами та устаткуванням, аналізували причини неполадок у роботі автомобіля та вживали заходи з їх попередження. Виконували розбирання, ремонт і складання автомобілів, проводили дефектування деталей та складових вузлів, агрегатів, систем, здійснювали технічне обслуговування механізмів. Заміняли мастило, робили ремонт системи мащення із заміною масляного насоса. Також виконували дугове зварювання покритим електродом, газове зварювання та різання металів, зварювання у середовищі захисних газів вуглецевих та легованих сталей.

У ході захисту дипломних робіт учні представили свої дослідницькі роботи, почувалися впевненими, відповідали на запитання членів державної атестаційної комісії, демонструючи глибокі та ґрунтовні знання, вміння й навички з отриманої професії та бажання реалізувати себе в суспільстві й радісно ділились планами на майбутнє.

Члени ДКК високо оцінили підготовку учнів, привітали з присвоєнням відповідної кваліфікації та запевнили, що вони можуть вважати себе конкурентоспроможними кваліфікованими робітниками.

Бажаємо нашим учням професійного зростання та життєвого успіху!

Фото.
На фото: ДКА та захист дипломів учнів групи АСЕ-4