Подати заяву для вступу

Герої не вмирають, а залишаються в пам`яті кожного з нас…

Небесна Сотня воїнів святих

І душу, й тіло склали за Свободу,

За розбрат нації взяли на себе гріх,

Освячені любов`ю до народу…

Кажуть, хто не знає свого минулого, не вартий майбутнього. І це дійсно так, бо так само, як дерево тримається на землі своїм корінням, так людина тримається своїм минулим. Людина, яка не знає минулого – як перекотиполе, куди вітер подме, туди воно й котиться. Саме тому ми повинні знати історію свого народу, яка полита кров`ю і слізьми…

На жаль історія сучасної України має трагічні події. Так, п`ять років тому у Києві на Майдані Незалежності, відбулися одні із найтрагічних подій – розстріл учасників Революції Гідності. Небесна сотня стала символом непохитної волі її учасників.

Із метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності, які віддали своє життя, 20 лютого 2019 року у м. Ромни біля меморіального знаку Героям – борцям за незалежність України зібрались: керівництво міста; представники установ, підприємств, організацій; політичних та громадських організацій; місцеві активісти, волонтери, молодь та небайдужі мешканці. До урочистих заходів, які розпочалися з спільного виконання Гімну України, долучилися учні Роменського ВПУ разом із Прокопенко Т. І. та Радчук Н. А.

Пам`ятаючи відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України, присутні вшанували пам`ять загиблих хвилиною мовчання, а до підніжжя меморіального знаку учасники заходу, схиливши голови та низько вклоняючись, поклали квіти та лампадки.

Цього ж дня з метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності й увічнення пам`яті Героїв Небесної Сотні, учасників АТО та жителів області й міста, які загинули за свободу та незалежність України, викладачем історії Король А. М. було проведено годину пам`яті для учнів І-ІІ курсів. Викладач запропонувала учням запалити свічки та вшанувати їх подвиг хвилиною мовчання, адже герої, яких народила революція Майдану, віддали своє життя за честь, волю, за право бути вільним та єдиним народом у власній державі, за країну в якій не страшно жити і народжувати дітей.

Вічна пам`ять героям.

Фото.
Фото.
На фото: під час вшанування подвигу учасників Революції Гідності