Подати заяву для вступу

Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України – обов`язок громадян України

21 лютого 2019 року у актовій залі Роменського ВПУ відбулася зустріч учнів ІІ-ІV курсів із головним старшиною-начальником групи по роботі з сержантським складом управління оперативного командування “ Північ ” старшим прапорщиком Глиніним Олесієм Юрієвичем та заступником військового комісара, начальником відділення комплектування Роменського об`єднаного комісаріату капітаном Кузьменком С. В.

Фото.
На фото: під час виступу головного старшини-начальника групи по роботі з сержантським складом управління оперативного командування “ Північ ” старшого прапорщика Глиніна О. Ю.

Військові провели роз`яснювальну роботу з учнями щодо інформування та залучення випускників училища на військову службу за контрактом. Адже професія військового у сучасній Україні – одна з найбільш шанованих та високооплачуваних на ринку праці. Тільки з сильною, професійною і якісною армією можна захистити Батьківщину, тому до лав військових повинні приходити справжні фахівці, які мають служити за контрактом та отримувати відповідне грошове забезпечення.

Фото.
На фото: під час прослуховування виступу учнями ІІ – ІV курсів

Сьогодні Збройні Сили України гарантують своїм військовослужбовцям гідну зарплату, вищу за середню по країні, а залежно від посади, звання, терміну проходження служби та кваліфікації ця сума збільшується. Виплачуються додаткові щомісячні грошові допомоги військовослужбовцям.

Учням було цікаво почути про те, що військовослужбовці отримують житло за рахунок держави або компенсацію за винаймання житла, мають право на безкоштовне медичне лікування та санітарно-курортне оздоровлення, матеріальну допомогу на поліпшення житлово-комунальних умов. Вже запроваджено нову систему харчування, яка задовольняє потреби молодого організму в калорійності та кількості вітамінів.

Олексій Юрійович детально зупинився на питаннях соціального і правового захисту військовослужбовців та членів їхніх сімей, тривалість військової служби за контрактом, можливість проходити військову службу за контрактом у визначених видах та родах військ.

Учні із захопленням переглянули відеоматеріали про тренувальні заняття військових 72 окремої механізованої бригади.

Головний старшина-начальник групи по роботі з сержантським складом управління оперативного командування “ Північ ” старший прапорщик Глинін Олесій Юрієвич відвідав центр військово – патріотичного виховання ДПТНЗ «Роменське ВПУ», ознайомився із системою роботи центру, спрямованої на залучення молоді до служби в Збройних Силах України і відзначив високий рівень роботи педагогічного колективу училища з військово - патріотичного виховання молоді.

Фото.
На фото: під час перебування в пневматичному тирі
Фото.
На фото: під час перебування в лазерному тирі