Подати заяву для вступу

«Спробуй себе у професії» - у Роменському ВПУ відбулися майстер-класи монтажників санітарно-технічних систем і устаткування

Наближення навчання до реалій виробництва сприяє підготовці конкурентоспроможних кваліфікованих робітників, які швидко адаптуються до сучасних умов виробництва. Затребуваність фахівців за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» на ринку праці велика і постійна. Саме з метою підвищення професійної майстерності, популяризації сучасного сантехнічного обладнання та пристроїв у навчально-практичному центрі з підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування учнями групи МС-1 проведено майстер-класи. Такі заходи із використанням нових виробничих технологій і матеріалів стали ефективною формою передачі знань і умінь, обміну досвідом.

Саме учні групи АСЕ-1стали очевидцями роботи майбутніх фахівців за професією «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», які ознайомили присутніх із високоточним обладнанням, що вимагає від спеціаліста зосередженості, точності у діях, акуратності та відповідальності при виконанні різних завдань.

Присутнім було запропоновано майстер-класи з тем:

- свердління отворів при виготовленні виробів;

- зварювання поліпропіленових труб;

- паяння труб із пластичних матеріалів;

- з`єднання метало пластикових трубна фітингах;

- різання металевої труби для виготовлення згонів;

- нарізання різі на сталевих трубах;

- групування біметалевих радіаторів.

Найбільшу зацікавленість виявляли учні під час демонстрації зварювання та паяння труб із пластичних матеріалів. Під час безпосереднього спілкування присутні мали можливість розширити обсяг знань про професію, дізнатися про нові технології та сантехнічні інструменти, пристрої та високоточне обладнання.

Окрім наочної демонстрації учні мали можливість переглянути й відеоматеріали про зварювання та паяння труб із пластичних матеріалів. Професійні поради та консультації щодо отримання додаткового професійного навчання, спектр послуг, які виконуються центром, надав майстер виробничого навчання Богомол С.О.

Кожен охочий міг спробувати себе у ролі монтажника санітарно-технічних систем і устаткування, взявши участь у майстер-класі та виконавши завдання на запропонованому обладнанні сучасними інструментами та матеріалами. Усі присутні отримали цікаву й корисну інформацію про професію, використання сучасних матеріалів та обладнання для виконання санітарно-технічних робіт, котра знадобиться їм у подальшому житті.

Фото.
Підготовка відеоматеріалів за професією "Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування" майстром виробничого навчання Богомолом С.О.
Фото.
Фото.
Підготовка обладнання, пристроїв, інструментів до показу майстер-класів
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Відпрацювання прийомів виконання виробничих робіт учнями групи МС-1
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Демонстрація майстер-класів з показу: свердління отворів при виготовленні виробів; зварювання поліпропіленових труб; паяння труб із пластичних матеріалів; з`єднання метало пластикових трубна фітингах; різання металевої труби для виготовлення згонів; нарізання різі на сталевих трубах; групування біметалевих радіаторів