Подати заяву для вступу

Усіх нас єднає рідна мова!

Талановиту учнівську молодь Сумщини вкотре об`єднала любов до рідного слова, віра в його силу та незламність. В області відбувся підсумковий етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

16 лютого 2019 року на базі ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище» проведено IV (підсумковий) етап ХІX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. В урочистому відкритті та конкурсі взяла участь Анастасія Коновал, учениця Роменського вищого професійного училища (викладач Світлана Яцменко).

«Рідна мова, її збереження – це неповторна надія для українців у такі непрості часи», – зазначив, вітаючи учасників, ректор комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти Юрій НІКІТІН.

На важливій освітній ролі мови наголосила директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області Наталія САМОЙЛЕНКО, висловивши вдячність учителям, які прививають любов до слова, і учням, які просто не можуть не відгукнутись на рідне.

За дорученням Ліги українських меценатів Олександр Вертіль, член Національної Спілки письменників України, привітав учасників та передав завдання заключного етапу членам оргкомітету. Він назвав учнів та студентів Сумщини надією на світле майбутнє, зазначивши, що не важливо, хто здобуде першість у мовних змаганнях, знаково, що ще такі юні особистості усвідомлюють цінність рідної мови, готові пізнавати її та берегти.

Під час урочистостей грамотами, подяками, дипломами, художніми книгами від Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації та Міжнародного благодійного фонду Ліга українських меценатів відзначено вчителів, викладачів і переможців ІІІ етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Яскраві музичні вітання учасникам конкурсу подарували вихованці комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Результати підсумкового (загальнонаціонального) етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика будуть оголошені у квітні 2019 року.

Фото.
Фото.
Фото.
На фото: IV (підсумковий) етап ХІX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика