Подати заяву для вступу

Звіт про тиждень професій комп`ютерних технологій

Тиждень професій - це одна із форм методичної, виховної, профорієнтаційної роботи, що містить цілеспрямовану, колективну, індивідуальну, практичну діяльність педагогів, спрямовану на підвищення якості навчання, професійної підготовки й розвитку творчої діяльності учнів.

Цикл заходів, проведених у межах професійного тижня, спрямований на підвищення інтересу до обраної професії, поглиблення взаємозв`язків між теоретичними знаннями й виробничим навчанням та є можливим шляхом їхнього вдосконалення.

Викладачі спецдисциплін та майстри виробничого навчання підготували ряд заходів, які максимально розкривають сутність професій, демонструють їх особливості та актуальність на сучасному ринку праці.

З метою надання профорієнтаційної підтримки учням у процесі вибору майбутньої професії для учнів 9-11 класів ЗОШ №2, ЗОШ №6 12 лютого був організований захід «Моя професія найкраща».

Школярів ознайомили з матеріально-технічною базою училища, зокрема, з кабінетами і лабораторіями та майстернями, де проводиться підготовка учнів з професій «Електромеханік з ремонту та обслуговування ЛОМ. Монтажник інформаційно-комунікаційного устаткування», розповіли про умови вступу, навчання і проживання в гуртожитку, акцентуючи увагу на тому, що вступ до ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проводиться без сертифікату ЗНО, навчання безкоштовне, учні отримують стипендію, організовано гаряче харчування, підготовку за даними професіями проводять тільки в двох училищах області. Дані професії є затребуваними на регіональному ринку праці та високооплачуваними.

До уваги гостей були запропоновані приклади робіт, які виконують учні з професії «Електромеханік з ремонту та обслуговування ЛОМ. Монтажник ІКУ». Були продемонстровані майстер-класи: заправка картриджа до лазерного принтера, викладення новини на сайт Роменського ВПУ, створення блогу, монтаж відеофільму та інші. Проведено цікаву вікторину про вміння працювати з технікою..

На І поверсі центрального корпусу для учнів училища демонструвалися відеоролики «Моя професія - найкраща» та новини сфери комп`ютерної техніки.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: під час огляду навчально-матеріальної бази училища»
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: для учнів 9-11 класів ЗОШ №2, ЗОШ №6 проведено захід «Моя професія найкраща»
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: вікторини під час тижня професій комп`ютерних технологій