Подати заяву для вступу

День святого Валентина у Роменському ВПУ

«Кохання – одне з піднесених, шляхетних і прекрасних почуттів! Без нього наше життя неможливе!» - саме так вважають учні Роменського ВПУ і з нетерпінням чекають День святого Валентина. Це свято сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.

Весело та пізнавально святкують цей день у нашому навчальному закладі. У повітрі багато позитиву, у стосунках толерантність та компліменти… Як стало вже традицією напередодні цього романтичного дня учнівський та педагогічний колектив на подвір`ї створили пару сердець та символічний напис LOVE, які говорять про найкраще почуття, яке окрилює, дає сили й натхнення.

Почесне місце на подвір`ї ВПУ зайняли і двоє закоханих лебедів, що символізують відродження, чистоту, цнотливість, благородність, й головне, вічну любов та вірність. Учні, педагоги і гості навчального закладу, в захопленні й радості, фотографуються біля фотозони, висловлюючи при цьому теплі й романтичні слова.

У цей день прийнято дарувати символічні листівочки у формі серця, які висловлюють любов та дружбу, щирість та повагу, добро та тепло сердець. Саме тому на першому поверсі учні всіх груп демонстрували красиві та яскраві валентинки. Було організовано роботу «Пошти кохання» - скриньки для «валентинок», коли усі бажаючі мали змогу через листівки-валентинки виявити свої почуття одногрупникам, друзям, учителям.

День був переповнений позитивними почуттями!!! Тож, бажаємо всім щирого кохання, весняного почуття закоханості, добра й віри. Будьте щасливі! Бережіть своє кохання, бо воно – сонце людських почуттів.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: День святого Валентина у Роменському ВПУ