Подати заяву для вступу

«У пошуках нових зірок»

Передноворічні дні дуже багаті на подарунки, святкові дійства та незабутні враження. Доволі насиченою була передноворічна святкова програма і в Роменському ВПУ.

27 грудня в актовому залі училища пройшов гала-концерт конкурсу «У пошуках нових зірок».

Щиро привітав з новорічними святами учнівський та педагогічний колективи директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Помаран, побажавши щастя, злагоди, достатку та успіхів у Новому 2013 році.

Фото 1. 05.01.2013
На фото: всіх присутніх з Новорічними святами привітав директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Помаран.

Привітали зі святом присутніх і Дід Мороз та Снігуронька. А учні підготували різні номери художньої самодіяльності, які з гумором та посмішками на вустах лунали зі сцени.

Фото 2. 05.01.2013
На фото: святковий настрій створили головні герої свята – Дід Мороз та Снігуронька.
Фото 3. 05.01.2013

Фото 4. 05.01.2013
Фото 5. 05.01.2013
Фото 6. 05.01.2013
Фото 7. 05.01.2013
Фото 8. 05.01.2013
Фото 9. 05.01.2013
Фото 10. 05.01.2013
Фото 11. 05.01.2013
Фото 12. 05.01.2013
На фото: під час концерту.

У ході свята учасники конкурсу «У пошуках нових зірок» отримали пакуночки із солодощами, які приготували батьківський комітет та адміністрація училища.

Фото 13. 05.01.2013
Фото 14. 05.01.2013
На фото: кращі з кращих отримали подарунки.

Тож, переможцями у номінації «Вокал» стали: І місце - Гмира Вікторія (група М-1а), Дзюба Анна (ОКБ-2), Самозвон Євген (МШП-1), ІІ місце – Михайловська Діана (КК-2), Дьяченко Тетяна (КК-2), ІІІ місце – Таратун Катерина (ОКБ-1), Іващенко Богдан (ПП-1). «За відданість сцені» подарунки отримала Александренко Вікторія (ПП-3), «За бурні овації» - Коваленко Ярослав (КК-1).

У номінації «Хореографія» були відзначені: І місце – Лагута Вікторія (КК-2), ІІ місце – Божко Юрій (СТ-3), ІІІ місце – Васюта Лариса (ПП-3).

Призові місця у номінації «Художнє читання» розділилися наступним чином: І місце – Дерябкіна Марія (ККа), ІІ місце – Голощапова Оксана (М-1б), ІІІ місце – Пузиревська Альона (ККа).

Кращим у номінації «Гумор» було визнано Шлепель Олександра (М-1б), який і зайняв І місце.

Переможцями у номінації «Сценки» стали: І місце – сценка «Потерялася» - група ОКБ-2 (Скрипкін Олександр, Луценко Святослав), ІІ місце – сценка «Лікувала Мотря зуби» - група ОКБ-1 (Джур Вікторія, Каплун Євгенія).

Фото 15. 05.01.2013
Фото 16. 05.01.2013
Фото 17. 05.01.2013
Фото 18. 05.01.2013
На фото: переможці конкурсу на кращу стіннівку, екібану та новорічну іграшку також отримали призи і подарунки.