Подати заяву для вступу

Звітуємо про результати експерименту всеукраїнського рівня

7 лютого 2019 року у залі Президії НАПН України відбулося засідання науково-методичної комісії з професійної педагогіки, психології та змісту професійно-технічної освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОН України «Інноваційна освітня діяльність закладів професійної (професійно-технічної) освіти на всеукраїнському рівні».

У його роботі взяли участь Василь Кремень, президент НАПН України; Нелля Ничкало, академік-секретар Відділення професійної освіти і освіти дорослих НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України; Катерина Мірошніченко, заступник директора департаменту професійної освіти, начальник відділу змісту освіти і організації навчального процесу МОН України; Віктор Паржницький, начальник відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту професійної освіти ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, кандидат педагогічних наук; Валентина Радкевич, директор Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член (академік) НАПН України.

Фото.
На фото: виступ Катерини Мірошніченко, заступника директора департаменту професійної освіти МОН України
Фото.
На фото: виступ Валентини Радкевич, директора Інституту ПТО НАПН України

Перед учасниками засідання із звітом про завершення експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Відкрите професійне навчання населення на модульно-компетентнісній основі» (науковий керівник Валентина Радкевич) виступив Павло Помаран, директор Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище», заслужений працівник народної освіти України. До уваги членів комісії та присутніх освітян було запропоновано методичний посібник «Відкрите професійне навчання населення на модульно-компетентнісній основі», розроблений членами творчої групи у ході дослідно-експериментальної роботи, який викликав інтерес науковців та практиків.

Президент НАПН України Василь Кремень за творчі здобутки у підготовці виробничого персоналу, активну участь у дослідно-експериментальній роботі, впровадження результатів наукових досліджень у освітній процес закладів професійної (професійно-технічної) освіти нагородив Помарана П. І. Почесною Грамотою НАПН України.

Фото.
На фото: під час нагородження Почесною грамотою НАПН України П.І. Помарана
Фото.
Фото.
На фото: Подяку НАПН України за внесок у дослідно-експериментальну роботу отримує Геннадій Чернобук, методист ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Павло Помаран та Наталія Самойленко, директор НМЦ ПТО у Сумській області презентували нову актуальну тему для дослідно-експериментальної роботи - «Розвиток публічно-приватного партнерства у сфері професійної освіти з використанням технологій стратегічного менеджменту», ініціаторами дослідження якої є ДПТНЗ "Роменське ВПУ", НМЦ ПТО у Сумській області та ДПТНЗ "Сумський центр професійно-технічної освіти".

Фото.
На фото: автори ініціативи експерименту з розвитку публічно-приватного партнерства у сфері професійної освіти
Фото.
На фото: учасники засідання науково-методичної комісії з професійної педагогіки, психології та змісту професійно-технічної освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОН України «Інноваційна освітня діяльність закладів професійної (професійно-технічної) освіти на всеукраїнському рівні»