Подати заяву для вступу

ЗНО-2019. Реєстрацію розпочато

05.02.2019 р. у Роменському ВПУ розпочалася реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання, яка триватиме до 25 березня 2019 року.

Щоб зареєструватися для участі в ЗНО, учні створювали й заповнювали реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися» https://zno.testportal.com.ua/registration, розміщеного на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти в рубриці «ЗНО/ДПА», підготували комплект реєстраційних документів і подали його особі, відповідальній за реєстрацію в навчальному закладі.

Комплекти реєстраційних документів учнів для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО Роменського ВПУ будуть надіслані до 18 березня 2019 року до Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Першими цю естафету в навчальному закладі розпочали учні груп КЗ-3 та ПП-3. Бажаємо їм успішно її пройти та отримати від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень і реєстраційне повідомлення учасника ЗНО.

Докладна інформація про процедуру реєстрації – у рубриці «Процедура реєстрації» http://testportal.gov.ua/registr/

Фото.
Фото.
Фото.
На фото: під час реєстрації учнів Роменського ВПУ на ЗНО