Подати заяву для вступу

Звіт про тиждень англійської мови

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей і оволодіння нею є потребою часу. Під час вивчення ми знайомимось із традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

У Роменському ВПУ з 28 січня по 1 лютого проходив предметний «Тиждень англійської мови», який організували викладачі Оксана Близнюк та Ірина Чепурко. Метою проведення тижня є удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; а також формування вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови. Юнаки та дівчата навчального закладу були активними учасниками та співорганізаторами всіх запланованих заходів.

Тиждень розпочався з вивчення розмовних фраз для запам`ятовування, які звучали під час перерви. На відеороликах демонструвалися: 50 розмовних фраз, повільна та проста англійська мова, основи граматики, 150 розмовних фраз для початківців.

29.01. 2019 року відбувся відкритий урок у групі КК-1 на тему: «Освіта в Україні та Великобританії». Учні дізналися про особливість освіти у Великобританії, згадали про правила навчання в Україні та мали можливість порівняти системи освіти цих країн. Під час уроку учні читали, перекладали, оперували новою лексикою, переглядали відео, працювали в групах та над проектною роботою. Урок проходив у постійному англомовному діалозі з учнями. Використаний метод проектної діяльності, бесіди, спрямовували учнів на проведення аналізу, порівнянь, також були й ситуативні вправи, які застосувались для вдосконалення знань, умінь і навичок. Учні проявляли високий інтерес і активність, практикувались у застосуванні свого словникового запасу.

30. 01 19 викладачем Близнюк О. В. було проведено у гр. КК-1 урок-вікторину за професійним спрямуванням з англійської мови. У легкій, невимушеній формі діалогу пройшов відкритий урок. Учні довели, що знають фонетичний, лексичний, граматичний матеріал. Вони із задоволенням виконували цікаві завдання та намагалися бути кращими. За допомогою ігор вдосконалювали набуті навички, розвивали логічне мислення, пам`ять та увагу.

Крім того, учні навчалися співпрацювати в командах для досягнення спільної мети, а також конкурентоспроможності та впевненості у своїх силах та знаннях. Мета заходу була максимально досягнута.

31.01.19 року у групі ПП-3 та БС-5 пройшов позакласний захід на тему: «Ми любимо та вчимо англійську». Захід відбувся у формі гри між двома командами. Викладач Чепурко І.Г. підготувала для учнів різноманітні конкурси, уході яких учні заочно подорожували визначними місцями Англії та дізналися багато цікавих фактів про мову.

Викладачі іноземної мови Оксана Близнюк та Ірина Чепурко забезпечили учнів цікавим матеріалом лінгвістичного, краєзнавчого та ігрового характеру. Вибір мовного матеріалу для кожного заходу визначався можливостями учнів, завдання розподілялися за ступенем складності, до творчої діяльності залучалися не лише учні з високим рівнем знання мови, а й учні з середнім володінням. Кожен мав можливість проявити себе, продемонструвати свої знання, розділити радість успіху та перемоги зі своїми одногрупниками.

Головною метою проведення тижня було підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови, розвиток в учнів навичок слухання та говоріння іноземною мовою, логічного мислення та пам`яті. Учні отримали естетичне задоволення, поглибили власні знання з іноземної мови та спробували свої сили у різноманітних конкурсах.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: під час предметного тижня англійської мови