Подати заяву для вступу

ДКА та захист дипломів учнів із професії «електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин»

Сьогодні практично в кожній сім`ї є комп`ютер або ноутбук, за допомогою якого багато виконують роботу на дому, ведуть сімейну бухгалтерію і виходять в глобальну інтернет павутину. Просто неможливо уявити великі організації і компанії, без сучасної комп`ютерної техніки. Звичайно ж, з подібним високотехнологічним обладнання періодично виникають проблеми, які можуть вирішити тільки кваліфіковані комп`ютерні майстра. Оперативність і якість ремонту, в першу чергу залежить від правильно визначеної причини несправності. Діагностика і ремонт комп`ютерів — це два нероздільних процеси, які виконують електромеханіки з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин.

Саме таких професіоналів навчають у Роменському ВПУ. Але нині, холодної зими, у них «гаряча» пора. Адже 24.01.2019 року вони виконували пробну кваліфікаційну роботу, а 25.01.2019 року учні цієї групи захищали дипломні роботи.

Під час пробної кваліфікаційної роботи учні уміло користувалися приборами та устаткуванням; аналізували причини неполадок у роботі комп`ютера та вживали заходи з їх попередження; виконували загальне складання, модернізацію та настройку ПЕОМ різних типів; заміняли материнську плату ПЕОМ, блоки живлення; проводили діагностику та обслуговування друкуючих пристроїв, робили заправку та чистку картриджів, здійснювали установку та оновлення драйверів, програмного забезпечення; встановлювали операційну систему Windows та виконували багато інших операцій.

Кращі знання та вміння показали Філін Сергій, який на відмінно справився із ремонтом картриджу до лазерного принтера та здійснив заміну магнітного валу.

Гайкалова Марина швидко та якісно виконала завдання із ремонту клавіатури та замінила роз`єм USB на PS2. Кузьмін Володимир уміло і кваліфіковано усунув несправності локальної мережі та замінив роз`єми RJ-45.

У ході захисту дипломних робіт учні представили свої дослідницькі роботи у вигляді доповідей та мультимедійних презентацій. Найцікавішими та найактуальнішими виявились роботи Кондратенка Максима «Структурована прокладка кабельної мережі», Коновала Єгора «Налаштування параметрів BIOS», Меєрчука Дмітра «Управління доступом до мережних ресурсів» та Панасенка Романа «Поняття та функції основних складових ПК», у яких розповідалося про організацію комп`ютерних систем, усунення несправностей, технологію налаштування мереж та технологію монтажу та демонтажу пристроїв ПК.

У результаті захисту 11 осіб випускаються із навчального закладу, а решта переводяться на 3-тю ступінь, продовжуючи навчання в училищі.

Члени Державної кваліфікаційної комісії високо оцінили підготовку учнів, привітали з присвоєнням кваліфікації «електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин» 4 розряду та запевнили, що вони можуть вважати себе конкурентоспроможними кваліфікованими робітниками.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото ДКА та захист дипломів учнів із професії «електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин»