Подати заяву для вступу

«Піддатись, щоб перемогти»

Вже не один рік у Ромнах діє секція Джиу-джитсу – ще молодого, але вже доволі популярного, виду бойового мистецтва, що включає борцівські та боксерські елементи.

Назва Джиу-джитсу розшифровується таким чином: перша частина - Джиу (Ju) - позначає м`якість і гнучкість в противагу твердості й жорсткості. Друга частина - Джитсу (Дзютцу, Jutsu) - позначає мистецтво, техніку. Таким чином, Джиу-джитсу - це м`яка техніка, м`яке мистецтво. Цим воно і відрізняється від бойових мистецтв, які ставлять себе в жорсткі рамки певного стилю або розраховані спеціально для змагань. Основний принцип Джиу-джитсу – «піддатись, щоб перемогти» - направити силу противника проти нього самого, не опиратись їй, а лише направляти в потрібний і зручний бік.

Очолює громадську організацію «Роменський міський дитячий клуб самозахисту «Оплот», члени якої займаються таким бойовим мистецтвом як Джиу-джитсу, - Ярослав Демич. Він протягом кількох років навчає своїх учнів не просто різних технік захватів та перекидів, а й дає основи морально-етичного виховання, що надзвичайно важливо в процесі розвитку підростаючого покоління. На жаль, членів організації довго переслідувала така проблема як відсутність залу, де б без проблем можна було тренуватися. Допоміг вирішити дану проблему директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Іванович Помаран.

Так, минулого тижня у житті організації настав новий етап. У підвальному приміщенні гуртожитку ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було відкрито спеціалізований спортивний зал для тренувань Джиу-джитсу, оснащений усім необхідним обладнанням. Зробити ремонт та придбати все необхідне для тренувань допомогли батьки вихованців та спонсори, які не просто дають старт для фізичного розвитку своїх дітей, а й допомагають направити сили й дух молоді міста Ромни в правильне русло.

Урочисте відкриття спортивного залу відбулося напередодні Нового року, тож ця подія стала здійсненням новорічних мрій та бажань членів громадської організації. На свято були запрошені почесні гості: представники влади, керівники підприємств та установ міста, підприємці.

Фото 1. 02.01.2013
На фото: під час урочистого відкриття спортивного залу.
Фото 2. 02.01.2013
На фото: членів громадської організації привітав директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» П. І. Помаран.

У ході заходу відбулися показові виступи вихованців та майстрів клубу.

Фото 3. 02.01.2013
Фото 4. 02.01.2013
Фото 5. 02.01.2013
На фото: у ході показових виступів.

Подяками за вагомий особистий внесок в розвиток та популяризацію бойового мистецтва Джиу-джитсу в місті Ромни та Сумській області були відзначені: Калашник М. К., Дудко В. Г., Помаран П. І., Мельник В. Л., Чубенко І. Л., Соін О. В., Гаценко О. В., Ющенко П. А., Салатун С. А., Барабаш Ю. Г., Северин С. Ф., Марюха В. І., Шевченко М. І., Сизон О. С., Бегларян Г. Н., Гаркавий М. Є., Башта В. Л., Тернов В. В., Москаленко В. В., Гунькова В. В., Агаханян А. А., Думенко В. П., Перезва А. В., Кичко Ю. І., Новак О. В.

Фото 6. 02.01.2013
Фото на згадку

Слід відмітити, що тренування з Джиу-джитсу проходять щодня в підвальному приміщенні гуртожитку ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Тож, запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до дружньої родини громадської організації та власноруч доторкнутися до таємниці японського мистецтва рукопашного бою.