Подати заяву для вступу

Малята в очікуванні новорічного дива

Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора – для кожного з нас один із найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства. Осяяні чарівним світлом незабутніх дитячих вражень, вони й сьогодні підносять нас над плином повсякденності, повертаючи в чудовий світ, де панують незрівнянні аромати ялинки й мандаринів, таємничо шарудять обгортки від цукерок і солодко щемить у грудях від очікування сюрпризів. Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія й казка. Саме діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням.

Офіційний Новий рік вже за декілька днів постукає у двері кожної оселі, а ось для найменших мешканців нашого міста, казкова пора вже настала. 28 грудня 2018 року за гарною традицією напередодні Нового року для дітей та онуків працівників ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було організовано дитячий ранок. Створили новорічне дійство активісти учнівського самоврядування та профспілковий комітет Роменського ВПУ.

Святковий настрій відчувався на кожному кроці: ошатно прикрашена ялинка виблискувала яскравими кульками, гірлянди мерехтіли різнокольоровими вогниками.

Без всесвітньо відомого доброго дідуся-чарівника ранок, звичайно ж, неможливий. Наше новорічне свято не обійшлося без Діда Мороза та інших веселих героїв: Клоуна, Ведмедика, баби Яги та Жаби. Малюки заздалегідь готували виступи для старого, за що отримували прємні сюрпризи. Дід із великим задоволенням грав із малечою в різноманітні ігри, танцював, співав, водив хороводи. Це дозволило зробити особливо веселим і яскравим новорічне свято для малечі.

Крім Діда Мороза, на святі обов`язково був присутній ще один не менш важливий персонаж - Снігуронька! Для неї також співали веселі пісеньки й розповідали віршики. Вона допомагала дідусеві гідно оцінити заслуги малюків, всі добрі справи, здійснені ними за минулий рік.

Цікавий сценарій, музичний супровід, казкові гості та солодкі подарунки створили святкову атмосферу, забезпечили святковий настрій та залишили чудові враження дітям та батькам.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото. width=
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: традицією напередодні Нового року для дітей та онуків працівників ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було організовано дитячий ранок